SWFreeFall
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aureen Kal palotája

+3
Cel
Aleera
Az Erő
7 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Wegon Drenkol Kedd Aug. 07, 2012 3:20 am

Wegon amint hajó beér a dokkba figyel. Látja, hogy a hatalmas zsilipek le vannak zárva vannak. A férfi mosolyogva konstatálja az eseményeket. Aztán a kapukat figyeli. A tervrajzról próbálja felidézni, hogy mi van a hangár alatt. Azután a pilótához fordul.
- Nareem javítsuk kicsit az esélyeket. Lődd szét a hangár bejáratai előtt a padlót és az kapuk alapját is utána. Aztán döntsd le a folyosót is. A szervíz alagút nekünk elég lesz kijáratnak. Minden más ki és bejáratot lőj szét. - mondja nyugodt hangon és visszateszi a puskáját a dobozba aztán elindul lefelé.
- Utánam! - szólal meg hangosan aztán ő maga indul el. Amint leér a nőre néz. - Remek! - válaszol a nőnek aztán a katonákhoz fordul.
- Tíz ember maradjon itt védeni a hajót. A másik tíz velünk jön. Kyrena mögém. A másik Jedi védi a hátunkat. A többiek középen. Indulás! - mondja azzal elindul az alagút felé. Elsőként lép be és indul el. A fegyvereit előre szegezve. Ha valami mozgást lát azonnal tüzelni kezd.
Wegon Drenkol
Wegon Drenkol

Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Kyrena Kedd Aug. 07, 2012 3:50 am

Könnyen bejutnak, ami kissé meglepi a lányt. Persze eszébe juthatott volna, hogy ezek itt nem túl okosak. Közben hallja fejében nővére hangját. Ezzel nem akar foglalkozni. Nem akar tudomást szerezni arról, hogy a másik félti őt. Elvégre az megnehezítene mindent. Ha találkoznak, tisztában van vele, hogy meg kell küzdeniük egymással. Leszáll a hajóról, majd körülnéz. Többet nem tesz egyelőre. Hallgatja Wegont és elemzi a mondottakat. Rögtön utána megindul. Kezét fénykardján tartja, hogy gyorsan használni tudja.
~Már bent vagyok. Ha meg kell halnom, hát legyen!~ válaszol nővérének. Csendben halad. Közben azon gondolkodik, hogy ha arra kerül a sor, vajon képes lesz-e megelőzni Wegont, hogy meg tudja védeni a többieket. Minél kevesebb veszteséggel akarja túlvészelni ezt a kalandot. Talán még élvezné is, ha Alee nem lenne a közelben és nem tudná, hogy merre siet épp.
- A moff irodájához fognak menni. - súgja az előtte haladónak.
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Cel Kedd Aug. 07, 2012 4:55 am

Az események felpörögtek. A komlinkek mindenkinél hívást jeleztek, és a beszámolók nem voltak túl fényesek. Aleera láthatólag majd felrobbant a dühtől, és rögtön intézkedett is. Egy hajó szállt le a hangárba, amit sikeresen elvágtak a bejutástól. A rohamosztagosoknak valóban órákba telik átvágni magukat, mi meglennénk egy pillanat alatt, ám mégsem így tettünk. Minden mozgosítható katonát a Moff irodájához küldött, és lezáratott minden utat, ami az irodához vezet.
- És a szellőzők? - kérdeztem a Mesteremtől, mert végül is a szellőzőkön keresztül is tökéletesen bejuthat egy-egy ember, ha komolyan veszik ezt az egész merénylősdit. Tanítvány voltam, nem hülye, Aleera felől fura rezgéseket éreztem az Erőben, amire nem tudtam magyarázatot adni, így egyelőre figyelmen kívül hagytam.
- Indulhatunk, Mester. - már épp eleget szivatott, és most meglátja, hogy nem is vagyok annyira hasztalan. Bebizonyítom.
Cel
Cel

Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 31.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Such Kedd Aug. 07, 2012 7:28 am

A komlinken kapom a jelzést, hogy gond van nem a tervek szerint mennek a dolgok, a belső ember beavatkozott és lezárta a hangárt, így a katonák nem tudnak bejutni és csapdát állítani. Egyáltalán nem örülök neki, de mégis fagyos maradok.
~ Na igen, ez van ha másra bízza az ember az ilyesmit. Egy lapra lett feltéve a terv első része, ez nem tetszett, valamint a belső embert is azonosítani kellett volna. De már mindegy, tényleg nem volt elég idő. Most a Moffot kell gyorsan kirángatni onnan és biztonságba vinni.
Én is a Moff felé veszem az irányt amilyen gyorsan csak tudom, közben gondolkodom, hogyha lezárták a hangárt, akkor honnan fognak támadna, Cel a szellőzőket veti fel.
- Vagy egy rejtett folyosóban, vagy alagútban akarnak eljutni a Moffhoz.
A gyorsított menet közben már a harcra készülök, nem bízom túlzottan a bádogos klónokban.
Such
Such

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 30.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Az Erő Kedd Aug. 07, 2012 7:56 am

Kyr, Wegon, Nareem, Derk

Ha Nareem úgy dönt, a kapukat könnyedén szétlövi, és ahogy Wegon mondta az épületből kijutni nem lehet errefelé, hagyományos módon. Ha nem tesz ilyesmit, akkor nem történik ilyen, de mindegyis, a rohamosztagosok felhagytak a próbálkozással, eltűntek a zsilipek másik oldaláról.
Kyr, Derk, Wegon, és a zsoldosok pedig elindulnak a szervizfolyosón, Wegon által megjegyzett útvonalon, melyet még a térképről lesett le. Az útvonal biztonságosnak néz ki, semmiféle akadály nincs az útban.
Eközben a hajónál a zeltron lány ottmarad, és válaszol Nareem-nak.
-Öhm... hát én nem megyek, mert nem igazán értek a fegyver forgatáshoz. Tudod, én mint öhm... "táncos" dolgoztam itt...
Mondja, majd hangja elakad, és ha megfigyeled láthatod, hogy a rózsaszín bőre ellenére elpirul.

Alee, Such, Cel

Gyorsan elindultok a palota folyosóin keresztül, de Such kivételével, aki előbb indult mint ti, még nem értek oda. Kommlinken tudtok egymással kommunikálni. Ha Nareem úgy döntött, hogy lő, hatalmas robbanásokat hallotok, majd hangos robajt. Nem tudjátok mi lehet ez, de a hangár felől érkezett.
Amint Such odaér a Moff irodájához, azt kell tapasztalja, hogy nincsenek ott őrök, ha voltak is, akkor valahova eltűntek. Ha benyit, láthatja, hogy a Moff nincs az irodában, ahogy senki más sincs.
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Aleera Kedd Aug. 07, 2012 8:12 am

Nagyjából félúton lehet a Moff irodája felé, amikor hirtelen megáll. Most döbbent rá, hogy teljesen rossz irányból közelítette meg a problémát. Kyrena tudja merre tart, és bár össze van kötve húgával botorság lenne azt képzelni, hogy nem tudatja erről a társait. De még ha nem is teszi, számolni kell vele hogy megteheti. A kommunikátorhoz kap és beleszól:
-Minden egységnek. Itt Aleera. Innentől Such Tavres lovag veszi át az irányítást. Mindenki neki tartozik hűséggel. Aleera kilép.
Azzal nyugodt tempóban, sétálva halad tovább. Már nincs hová siessen. Tudja hogy Kyrena hová tart, ő is pontosan oda megy.
-Ha harcra kerül a sor, nem érdekel hogy maradsz életben, de ha akadályozol a saját kezemmel öllek meg.-mondja hidegen tanítványának.
<Hozzád van kötve a sorsom! NEM DÖNTHETSZ MINDKETTŐNK HELYETT! Ez az egy hely volt ahová nem kellett volna jönnöd! MIÉRT?!> üzen húgának. Rettegése nem múlik, tudja hogy ez a nap sorsfordító jelentőséggel bír. Élet és halál forog kockán, és mivel az ő és húga életéről van szó, cseppet sem hagyja hidegen a dolog.
Félelme és dühe erőt fog adni neki a küzdelem során, amihez minden egyes lépéssel egyre közelebb kerül.
Aleera
Aleera

Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Cel Kedd Aug. 07, 2012 8:16 am

Valami nem stimmel. Már korábban is észrevettem a Mesterem felől áradó rezgéseket, majd mikor átadta Such Tavers lovagnak a parancsnokságot, némileg meglepődtem. Ez nem vallott rá - eddigi, rövid ismertségből leszűrve - mégis megtette. Szó nélkül lépdelek mögötte, és láthatólag lassabbra is vette a tempót, mintha többé nem lenne sietése.
- Értettem. - válaszoltam a kijelentésére.
- Hová tartunk? - tettem fel egy kérdést. A jelenlegi helyzetben ilyen tempóban akár az egész Birodalom megbukhat, mégis most valamivel nyugodtabbnak tűnik a Mester.
Cel
Cel

Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 31.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Nareem Khral Kedd Aug. 07, 2012 8:24 am

-Persze persze menjetek már...-válaszol a vasembernek rezignáltan, miközben lesétál és megáll a nővel szemben.
Nareemnak vissza kell fognia magát, hogy a kaján vigyor ne terüljön szét az arcán. Táncos mi? Naná, ő meg a következő szenátorjelölt...
-Na, hát ez nagyon érdekes. Nem volna kedved inkább odabent beszélgetni amíg a sok vaskalapos elintézi bent a dolgát?-bök hátra a hajójára vigyorogva.
-Na meg van egy-két üveg Zeltrosi Aranylángom is ha érdekel.-kacsint a nőre saját férfiúi vonzalmának teljes tudatában. Mi a legrosszabb ami történhet? Hogy a zeltron szépség visszautasítja? Naés... ha megkapta a fizetését az első útja úgyis a Zeltrosra vezet majd és annyi nőt kap amennyit nem szégyell kifizetni. Márpedig nőkre nem sajnál költeni pláne zeltron nőkre... Igen ők a gyengéi.
-Na gyere ne itt kint ácsorogjunk, lehet hogy gyorsan kell eltűnni.-biccent bátorítón, és megfogja a lány kezét, hogy a hajó felé húzza gyengéden de határozottan.
Nareem Khral
Nareem Khral

Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Such Kedd Aug. 07, 2012 9:05 am

Elérem a Moff irodáját, az ajtó előtt nincs egy őr sem, ami igencsak gyanús, mikor benyitok sehol nem látok senkit, egy pillanatra végigfut rajtam a hideg, mi van ha már végeztek vele, vagy elrabolták és ez az egész szállítmányos dolog csak elterelés volt? Bele se merek gondolni a következményekbe, egy pillanatra meg is torpanok, aztán hallom, hogy Aleera átadja az irányítást, ez észhez térít. Gyorsan bemegyek az irodába és körülnézek, alaposan,hol lehet a Moff ha nem itt, hol vihették ki, hol vannak nyomok stb... közben pedig beszélek a komlinkbe, körülmények ellenére hangom nyugodt.
- Itt Such, ez mindenkinek szól, a Moff eltűnt, nincs az irodájában. Minden egység futólépésben ide, tartsák nyitva a szemüket, valahol itt kell lennie! Ketten nézzenek körbe. Aleera miért adtad át az irányítást?
Gondolataim cikázhatnak, hogy mikor és hogyan vihették el és, hogy merre mehettek, próbálok keresni valami nyomot vagy akármit ami segíthet.
Such
Such

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 30.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Kyrena Kedd Aug. 07, 2012 9:06 am

Az út elég zökkenőmentes. Furcsa, hogy minden ennyire rendben megy. Kyr állandóan azon gondolkozik, hogy hol lehet itt a csapda. Elvégre a bejutás könnyen ment. Az alagútban sincs semmi gond. Wegont figyeli, aki előtte halad. Alee gondolatai viszont felkavarják. Némi bűntudat kezdi gyötörni a lelkét. Testvérének igaza van, ezzel őt is veszélybe sodorta. Csakhogy...
~Mikor elfogadtam, nem tudtam, hogy itt leszel. Kiszállni meg késő volt. Nem is beszélve arról, hogy nem korlátozhatod a mozgásom. Oda megyek, ahova akarok. Nem mellesleg... te miért?~ üzen vissza, s közben ügyködik azon, hogy semmi ne látszódjon lelki állapotából. Érzi testvére mozgását, de jelenleg nem tud vele mit kezdeni. Csak annyit tehet, hogy felkészül a küzdelemre. Ennyi hátránya van ennek az egésznek. Hogy Alee is érzi, hogy ők merre járnak. Épp ezért akart másik úton menni, ami persze lehetetlennek bizonyult.
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Az Erő Kedd Aug. 07, 2012 9:29 am

Nareem

A lány végignéz rajtad, látszik, hogy gondolkozik, majd elmormol egy pár szót és válaszol:
-...egyefene... De még a nevedet sem tudom, szóval mondd meg a tied, és vendéged vagyok egy italra. Tyria, amúgy.
Mondja, majd nagy léptekkel elindul, belép a hajóra, és amikor elhalad melletted ujjaival végigsimít a mellkasodon.

Wegon, Kyr, Derk

//Bocs Wegon, addig nyaggattak amíg ki nem hagytalak. cserébe jól nem történik semmi! haha//

Wegon és Kyr haladnak elől, utánuk a zsoldosok, a sort pedig Derk zárja. Egyre közelebb érnek a moff irodájához, de egyszercsak a fejük fölött egy osztag rohamosztagos szalad át. Ők nem vesznek észre titeket, de halljátok, hogy arról beszélgetnek, hogy a Moff eltűnt az irodájából.

Alee, Cel

Alee lemaradt a többiektől Cel pedig vele tart, és az Erő egyszer csak egy elágazásnál másik irányba viszi mint a rohamosztagosokat, de még mindig nincs ott, ahova indulni készült.

Such

A rohamosztagosok megérkeznek, épp mire körbenéztél a szobában. Semmi jel nem mutat arra, hogy elrabolták volna, dulakodásnak jele nincs. Az asztalon a Moff befejezett munkája van szépen rendben becsukva. A teremben látszólag több személynek van kényelmes berendezés, illetve női parfüm illata terjeng. A táncrúd, és a sok párna pedig arra enged következtetni, hogy a Aureen-nak sok női látogatója van.
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Aleera Kedd Aug. 07, 2012 9:48 am

A nő nem válaszol Such kérdésére, sőt ajkán fagyos mosoly jelenik meg. Nem is volt rossz húzás átadni a parancsnokságot. A Moff eltűnt, és máris a másik lovagé a felelősség. Egy elágazásnál hirtelen jött érzés alapján nem a rohamosztagosokat követi, hanem egy másik irányba indul el.
-Fogadjuk a vendégeinket.-veti oda Celnek, és tovább halad. A csuklyája a szemébe van húzva, arckifejezéséről nem lehet leolvasni semmit.
<Remélem elégedett vagy a döntéseddel. Sikerült mindkettőnk életét veszélybe sodornod. Te is tudod hogy nem veszíthetjük el egymást. Mindkettőnknek el kell tűnnie innen.> üzen vissza nyugodt hangon Kyrnek. A halál szagát érzi a levegőben. Az Erő zavaros és kusza, Aleera nem lát előre egy percet sem. Ez a nap a végzetnek van szentelve.
Aleera
Aleera

Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Nareem Khral Kedd Aug. 07, 2012 9:56 am

Ahogy elmegy mellette a nő végigsimít ujjaival a mellkasán ami Nareem fantáziájában elindít pár dolgot. Ahogy a nő felmegy a rámpán a csepész tekintetével követi azt a két kis tökéletes félgömböt a dereka alatt.
Megrázza a fejét, mély levegőt vesz, majd elindul utána.
-Tyria...-ízlelgeti a nevet vigyorogva. Odabent utoléri a nőt.
-Nareem.-mutatkozik be neki, majd a pilótafülkébe invitálja és lehuppan a székébe, majd előhalász egy palackot alóla.
-Sajnos poharam nincs, jobbára kénytelen vagyok egyedül iszogatni, de az első húzás a tied lehet.-nyújtja át vigyorogva. Közben kifelé is tekintget, illetve az érzékelőket is szemmel tartja, nehogy bármi gixer közbejöhessen. Na meg el is kell még húzni innen a csíkot szóval sajnos be sem rúghat nagyon. Megfűzni a kis Tyriát pedig ráér később is. De most pillanatnyilag lazíthat egyet. Ha a nő visszaadja az üveget ő is nagyot húz belőle.
-Na és hogy csöppentél az egészbe, már ha nem vagyok túl tapintatlan?-kérdi vigyorogva. Fejben már rég levetkőztette a nőt és egy csomó illetlenséget művelt vele. Na, majd...
Nareem Khral
Nareem Khral

Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Cel Kedd Aug. 07, 2012 11:56 am

Követem Aleera-t és közben morfondírozom, hogy merre tartunk, erre azonban hamar választ kapok. Ahogy a Mester is, én is a szemembe húzom a csuklyámat elrejtve ezzel arcom nagy részét, de még tökéletesen látok ahhoz, hogy követni tudjam, és lássam hova lépek.
- Értem, Mester. - egy elágazásnál valamilyen oknál fogva nem a rohamosztagosokat követtük, hanem elmentünk az ellenkező irányba. Feltettem volna a kérdést, hogy miért, de hamarabb gondoltam meg magam, minthogy szóra nyitottam volna a szám. Ő vezet, ennyi nekem bőven elég.
- Remélem emlékezetes lesz a fogadás, és az ő részükről remek fogadóbizottság érkezik majd.
Cel
Cel

Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 31.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Wegon Drenkol Szer. Aug. 08, 2012 2:10 am

Wegon figyel és mozog. A többiek követik őt amikor meghallja a katonákat felemeli a bal kezét és megtorpan. Nyugodtan várja meg amíg elhal a hangjuk. Elgondolkodik azon, hogy vajon miért nem vették észre őket. Végül visszapillant a mögötte haladó nőre.
- Kyrena meg tudja mondani, hogy merre járnak az ellenfél Jedijei nem? - kérdezi végül halkan miközben tovább indul. A fegyvereit készenlétben tartja és figyel minden mozgást. Úgy gondolja, hogy egyre közelebb kerülnek a tűzfészekhez. A jedik valószínűleg tartogatnak nekik valami kellemetlen meglepetést. Hátra néz az "embereikre" aztán megint megszólal.
- Ha valaki ért, hozzá próbálja elkapni az ellenséges komm forgalmat. Jól jönne, ha tudnánk mire készülnek. - mondja a férfi azzal lassan és óvatosan tovább halad. Reméli, hogy a Jedi lány időben figyelmezteti őket. Ha bármi gyanúsat lát vagy hall azonnal abba az irányba kezd lőni. A fegyverei valószínűleg képesek átütni a vékony padlót felettük, hiszen a maguk idejében még a harckocsikban is kárt tettek.
Wegon Drenkol
Wegon Drenkol

Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Kyrena Szer. Aug. 08, 2012 2:27 am

Tovább megy viszonylag nyugodtan. Mikor hallja a rohamosztagosokat, egy pillanatra megtorpan, majd megy tovább. A kérdés, melyet neki szegeztek, kicsit hirtelen jött. Elgondolkozik, majd figyeli a felé irányuló jeleket. Az egyikre számított, mégis megdermed tőle. A nővére hangja a fejében sokszor bosszantó, most pedig ha nem figyel, még a bűntudat is megzavarhatja a koncentrációjában.
- Igen, többnyire. Ha nem tudják elrejteni az erejüket, akkor igen. - feleli a neki szánt kérdésre.
A moff eltűnésének híre nem nyugtatja meg. Ezek szerint tovább kell bent tartózkodniuk, mint gondolták. Vagy mint kellene.
~Ha el kell tűnnünk, akkor menj előre. Hamarosan én is lelépek, amint végeztem a dolgommal.~ küldi nagy nehezen az üzenetet nővérének. Nem szívesen mond ilyeneket, de a szükség törvényt bont. Ráadásul egyáltalán nem biztos, hogy kikerül innen.
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Such Szer. Aug. 08, 2012 4:05 am

Alaposan körülnézek az irodában, nincs nyoma annak, hogy elrabolták ráadásul visszagondolva az őrök se jeleztek, tehát lehet elsőre rosszul gondoltam, Aleerától nem kapok választ, de legalább a katonák időben megérkeznek. Talán jól is jön, hogy a Moff nincs itt, el is kezdem kiosztani az utasításokat a klónoknak.
- Váljon ki négy négyfős csapat, és foglalják el az iroda egyes részeit, figyeljék a lehetséges akár rejtett bejáratokat, az ellenség nyilván terv szerint ide fog jönni. Készüljenek harcra. A másik három mellettem marad. Hogyha van hozzá eszköz próbálják zavarni az ellenség kommunikációját.
Ezután a kommlinken keresztül próbálom elérni azt a két őrt akinek az ajtó előtt kellett volna állniuk, ha sikerül megkérdezem hol vannak, és utasítom őket, hogy vigyék ki a Moffot az épületből, vagy zárják el. Ha még van időm a technikusokat is megpróbálom elérni, és lezáratni velük a biztonsági központot, az áram fejlesztőt, valamint velük is kerestetem a Moffot ha még nincs meg.
Such
Such

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 30.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Az Erő Szer. Aug. 08, 2012 4:37 am

Nareem

Miután ittál az üvegből, és érzed az alkohol jóleső tompító hatását, kissé feloldódnak a gátlásaid ha voltak ilyenek, Tyria ismét kortyol, majd kezében hagyja az üveget, és elkezd felelni neked.
-Örülök a találkozásnak Nareem. Hogy hogy keveredtem bele ebbe az egészbe? Nos ez egy eléggé hosszú történet, de látom nincs mit tenned, szóval elmondom.
Édesanyám nélkül nőttem fel, apámmal, aki szerelő volt, és hát nem nagyon éltünk meg belőle. Gyermekkorom azonban boldogan telt, és megtanultam bánni a hidrokulcsokkal is. Amikor a Birodalom megszületett, apám eladott rabszolgának, hogy legyek táncos, és közel tíz évig mást se csináltam.

Itt láthatod hogy látszólag komoly lelki sebei lehetnek a lánynak, főleg az apjával kapcsolatosak. Érzelemmentes, rezignált hangon mesél, szemével szigorúan egy pontot vizslat a padlón
-Ekkor kerestek meg a ti terroristáitok, hogy lenne egy merénylet, nekem be kell szivárogjak, és be kell engednem a merénylőket. Cserébe szabad leszek, és kapok még pénzt is. Ígyhát ide kerültem Aureen Kal-hoz, és vártam.
Ekkor a szemeidbe néz, mélyen, áthatóan és folytatja:
-Ugye elviszel erről a helyről? nagyon utálok itt lenni... Ha tudnád mit csinált velem az az állat...
Itt karjait a nyakadba helyezi gyengéden, és kicsit közelebb hajol hozzád, miközben továbbra is a szemedbe néz


Alee, Cel

Ahogy haladtok tovább Alee különös rezgéseket érez az Erőben. Testvére nagyon nagyon közel lehet. Cel is érzi, mintha valami másik, világos oldali Erőhasználók lennének a közelben. Jelenleg egy mellék folyosón vagytok, semmi lényeges nincs itt, csak egy szolgálati helység. Mikor jobban körbenéznétek, az elektromosság megszűnik, s csak halvány fény szűrődik be, hála a következő folyosó ablakainak, de még így is félhomály van.

Kyr, Wegon, Derk

A katonák egyike sem ért a kommlink hack-eléshez. Ahogy haladtok tovább Kyr különös rezgéseket érez az Erőben. Testvére nagyon közel lehet. Derk halkan megjegyzi, hogy mintha sötét oldali Erőhasználók lennének a közelben. Egyszer csak arra lesztek figyelmesek, hogy léptek hangját halljátok a fejetek fölött. Nagyjából pont felettetek áll két ember, de nem tudjátok kik azok. Jelenleg a szervizfolyosó egy üres szakaszán vagytok, kicsit arrébb egy létra vezet felfelé, egy csapóajtóig, melyet alulról lehet csak kinyitni. Egy szolgálati helységbe vezet. Ez egyike azon helyeknek, ahol a fölöttetek lévő folyosóra lehet jutni. Mielőtt jobban körbenéznétek, az elektromosság megszűnik, és csak halvány fény árad a szerviz folyosó tartalék áramkörének köszönhetően.

Such

Such minden parancsát teljesítik, hamarosan minden jól bevédve vár, de nem sikerül elérnie a hiányzó őröket. A technikusokat azonban igen, és hamarosan sötétség ereszkedik a palotára. Egy pillanat múlva rádión közlik veled, hogy mikor lezárták az áramfejlesztőt, zárlat keletkezett.
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Aleera Szer. Aug. 08, 2012 4:56 am

Alee hirtelen megtorpan. Kyrena nagyon közel van. TÚL közel. Akkor érzett ilyet amikor húga közvetlenül mellette állt, vagyis... Körbekapja tekintetét a falakon, de a világítás hirtelen lekapcsolódik. Aleera és tanítványa félhomályban állnak. Felpillant a plafonra, de onnan nem jöhetnek és nem is érezné ENNYIRE közel húgát. Ha nem mellette van, akkor...
Lepillant a padlóra. Odalent lehet egy szervizalagút vagy ilyesmi. Arca fagyos mosolyra húzódik.
<Azt hiszem itt vagytok alattam.> üzen Kyrenanak, majd ujját a szájához emelve jelez Celnek, hogy maradjon csöndben és lefelé mutat a padlóra. Fénykardját egy mozdulattal aktiválja és a vörös penge markolatig tűnik el a padlóban. Ha bármi történik, Aleera gondolkozás nélkül rántja ki azt és ugrik legalább hét métert hátrafelé.
Aleera
Aleera

Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Wegon Drenkol Szer. Aug. 08, 2012 5:01 am

Wegon figyel. Arra, hogy nincs kommunikációs szakember csak dühösen mordul egyet. Derk szavaira viszont felkapja fejét. Azonnal kiadja a parancsot.
- Fejeket behúzni! Megyünk tovább! Maradunk a szűk helyen. Mindenki tartja a sort. Kyrena, Derk ha bármit éreztek azonnal szóltok! Értve vagyok? - mondja a férfi halálos nyugalommal. Nem akar megütközni olyan helyen a Jedikkel ahol használhatják a fénykardokat. Itt lent nem érik el őket könnyen, ha meg lejönnek a szűk folyosón nem tudnak majd védekezni a fénykardokkal a zárótűz ellen. Folyamatosan figyelve halad előre. A létrához érve felpillant. A csapóajtó nem nyitható felülről valószínűleg nem is látszik, de azért a biztonság kedvéért megáll egy pillanatra. Most sajnálja, hogy nincs nála akna.
- Van valakinél lézeres akna? - kérdezi végül hátra pillantva halkan. Ha kap egyet akkor fogja és felmászik a létrán majd a tetején óvatosan a csapóajtó peremén helyezi el azt. Ez majd lelassít mindenkit aki ott akar a nyakukra mászni. Visszamegy a többiek elé és tovább indul.
- Mozgás! - szólal meg hangosan.
Wegon Drenkol
Wegon Drenkol

Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Nareem Khral Szer. Aug. 08, 2012 5:09 am

A csempész egyre jobban érzi magát a nő társaságában és bár nem ivott sokat, mégis kissé oldottabbnak érzi magát. Bár nem sok gátlás van amit fel kell oldania alkohollal... Megbűvölten hallgatja a nő történetét, bár inkább csak ajkainak mozgását figyeli. Néha lejjebb csúszik a tekintete, de szerencsére a nő nem veszi észre mert a padlót fixírozza.
-Héhéhé... nem a "mi terroristáink"!-ellenkezik, kezeit felemelve.
-Nekem semmi közöm hozzájuk és csak a fuvaros vagyok...-mondja mosolyogva, majd mikor a nő közelebb hajol, nyel egy nagyot, a pulzusa meg az egekbe szökik.
-Hát... persze. Elviszlek. Végülis... ezért vagyok itt.-mondja kissé akadozva. A nő érintésétől szinte kirázza a hideg, de a legjobb értelemben. Természetesen úgy véli mindez az ellenállhatatlan férfiúi vonzerejének na meg kis részben a menő kalapjának köszönhető.
Nareem Khral
Nareem Khral

Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Kyrena Szer. Aug. 08, 2012 5:17 am

Az erőben furcsa rezgéseket érez. Ez csak egy dolgot jelenthet. Tudja, hogy mi ez. Tudja, hogy Aleera a közelében van. Hamarosan a hangját is meghallja a fejében. Nem akar visszajelezni. Persze biztos benne, hogy testvére tudja, hogy hol vannak és hogy merre megy az alagút. Egy dolog viszont nagyon is érdekli. Nem egy embert érez. Nővérével van valaki más is. Az előtte lévő megszólal, Kyr pedig azonnal lehajtja a fejét. Tovább megy Wegon mögött és figyeli a férfit. Mikor visszaér, Kyrena nem akar tovább menni.
- Mindketten jedik. Az egyikük nagyon erős. Ha tovább megyünk, követni fognak minket. Ez nagyban veszélyeztetne mindent. Én felmegyek és lefoglalom őket. Addig maguk menjenek tovább és meg se álljanak amíg a moffot meg nem találják. Az a másik erőhasználó jómadár ott hátul majd szól, ha újabbak közelednek. - mondja komolyan.
Reméli, hogy Wegon is belátja, hogy igaza van. Ha a jedik követik őket, annak nem lesz jó vége.
- Ha ők itt vannak, a rohamosztagosok sem lehetnek messze. Ha viszont maradnak és elveszítik a nyomaikat, nagyobb esélyük lesz a túlélésre. Gondolom életben akar maradni. Velem pedig ne foglalkozzon. - teszi hozzá érzelemmentes hangon. Közben próbál Wegon szemébe nézni, hogy a férfi láthassa rajta az elszántságot.
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Cel Szer. Aug. 08, 2012 6:17 am

Egy mellék folyosón haladunk. Semmi különös nem történik, és egyetlen helyiség foglal csak itt helyett, de az is lényegtelen szinte minden tekintetben. A lámpák hirtelen lekapcsolnak, és a folyosóra félhomály vetül. Aleera megáll, és mintha töprengene. Közben én még különösebb rezgéseket kezdek érezni az Erőn keresztül: mintha világos Erőhasználók lennének a közelben. Fura érzés, és már most kijelenthetem, hogy sosem fogom megszokni, de szeretni még kevésbé. A Mester hirtelen jelez, hogy maradjak csöndben, erre egy bólintással jelzek, hogy vettem, és késznelétbe helyezem magam, fénykardomat lecsatlom az övemről, és mikor Aleera aktiválja az övét, majd belevállya a padlóba, két lépést teszek hátra. Ha bármi történik, a Mester nem akadályozva szökkenek hátra.
Cel
Cel

Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 31.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Such Szer. Aug. 08, 2012 6:46 am

A katonák gyorsan elfoglalják a helyüket, sajnos a Moffnak még mindig semmi nyoma sőt még a világítás is elmegy, aztán kapom az információt hogy zárlat volt, annyira talán ez nem is nagy probléma. Kis fejszámolás után rögtön látom, hogy négy katonának nincs külön dolga, rögtön adom is nekik a parancsokat.
- Maguk négyen, induljanak a Moff keresésére, ha úgy hatékonyabb váljanak szét! Ha megtalálják őket azonnal jelentkezzenek! -aztán az irodát őrzőkre tekintek- Ha helyzet van maguk is azonnal jelentkeznek. Maguk hárman pedig kövessenek.
Azzal ruháimba burkolózok és elindulok a folyosókon én is a Moff és az ellenség után kutatva, megpróbálok módszeresen haladni.
~ Le van zárva minden, nincs fény se már, vajon merre lehetnek? Hol lehetnek a terroristák? Nem a folyosókon közlekednek... de előbb-utóbb elő kell kerülniük, remélem pont a csapda közepén.
Such
Such

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 30.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Az Erő Szer. Aug. 08, 2012 6:52 am

Nareem

Tyria a közeledbe hajol, ajka már lassan közelít feléd, ám ekkor hatalmas fájdalmat érzel a tarkódon, majd összeesel. A zeltron lány széttörte az üveget a fejeden ami a kezében volt, majd sietve elvette fegyvereid, és a belevetette magát a pilóta székbe. Pár pillanat múlva a hajó motorja indulásra kész, és ekkor tűnik fel a kint lévő 10 őrnek a csel. De hiába, mire felszállnának, vagy lőnének a hajó rendszerei indulásra készek, és a jármű már fel is emelkedett a földről, rajta a zeltron lánnyal, és az ájult Nareem-el...

Folytatás: https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com/t68-alsobb-szintek#494

Alee, Cel, Kyr, Wegon

A szerviz folyosóban mindenki lekushad mikor Wegon szól, kivéve egy idősebb katonát. Mikor Wegon parancsot ad, elkezd kiabálni vele:
-Öregem, ne képzeld magad parancsnoknak, jóval idősebb és tapasztaltabb vagyok nála...
Biztos folytatná tovább is, de egy vörös fénykard szalad át a testén. A többi katona szó nélkül engedelmeskedik ezentúl Wegonnak, aki épp ekkor kap hívást, miszerint Nareem a hajóval megszökött.
Derk amint meglátja a vörös fénykardot, saját szürke pengéjét is áttolja a feje fölött.
Ha úgy dönt, Kyr könnyedén kinyitja a csapóajtót, és a szolgálati helységben lesz. Az ajtó előtte gombnyomásra nyílik.
Eközben Alee sikeresen kihúzza a fénykardot, és érzi az Erőben, hogy egy ellenséget megölt, majd sikeresen hátraugrik 6 méter 90 centimétert. Cel éppen félre ugrik a szürkefénykard elől, mely így csak a köpenyét perzseli meg. Ezután a penge eltűnik.

Such:

Parancsaid teljesítik a katonák, majd ha elindulsz a folyosón. Közel 20 métert mehettél, amikor egy számodra falnak tűnő ajtó nyílik ki a jobb oldalon, és egy férfi lép ki onnan. Kezében egy pisztoly amit rád fog, és tüzel. Hála az Erőnek, és a Sötét Oldalnak, sikeresen visszaverned az első lövéseket, de amaz nem áll le a lövésekkel, és két katonád már is leterítette
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 3 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.