SWFreeFall
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aureen Kal palotája

+3
Cel
Aleera
Az Erő
7 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Wegon Drenkol Szer. Aug. 08, 2012 7:04 am

Wegon meghallja a szájaló katonát akit a fénykard azonnal megöl. Szóra sem méltatja az esetet. Tudja, hogy veszítettek. Innentől kezdve nincs túl sok lehetősége. A szabályok megváltoztak. Ő pedig élni fog. A fegyverét elteszi és Kyrenahoz szól.
- A két Jedi velem jön. Lefoglaljuk az őröket. A többiek folytatják a terv szerint. - mondja a férfi majd elindul felfelé. A terv meg is született a fejében. Amint a két Jedi is felér mellé egy gránátot hajít az ex társai közé és a társaihoz fordul.
- Meg kell adnunk magunkat ennek vége van. - mondja a férfi komoran és elindul kifelé. Az egyetlen cél ami a szeme előtt lebeg az, hogy mindezt túlélje. Nem akar meghalni. Mogorva arccal lép ki a helyiségből remélhetőleg társaival együtt. Kezeit felemeli.
- Megadjuk magunkat. Elintéztem a lenti bandát, ha vannak túlélők azok a moff irodájába mennek a terv szerint. Csak szabad elvonulást kérek nekem és a társaimnak. Még 10 ember van lent a hangárban. Nem lesz nehéz megoldani. Nincs már ott a hajónk. Itt hagytak minket. Ha kell még a lázadás fejét is kiadom. Rühellem ha elárulnak. - fejezi be mogorván. Ha valaki az erőn keresztül figyeli tudja, hogy nem hazudik.
Wegon Drenkol
Wegon Drenkol

Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Az Erő Szer. Aug. 08, 2012 7:10 am

//Höhö.. Azt már nem//

Derk Satur

Derk követi Wegont, és elszörnyül mikor látja mit tesz a zsoldos a többiekkel. Bármennyire is érti miért tette, úgy gondolja van jobb megoldás. Mikor Wegon mondaná, hogy feladja, a szavába vág:
-Feltartom őket, ti kössetek el egy Birodalmi gépet ha tudtok... Siessetek!
Ekkor, nem törődve sok mindennel, kirobban az ajtón, és harcba száll a két sötét Jedivel, a közelebbi-t vagyis Cel-t támadva unorthodox makashijával.
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Kyrena Szer. Aug. 08, 2012 7:15 am

Kyr felmegy, a többiek mennek tovább, ha minden jól megy. A többiekkel nem foglalkozik. Azonnal elhagyja a helységet és testvérét keresi. Az sem érdekli, hogy a többiek mit működnek mögötte. Ha teheti lefoglalja a két erőhasználót, a többi nem számít. Csak időt kell nyernie. Teljes mértékben felkészült egy esetleges összecsapásra, épp ezért éri váratlanul Wegon mondandója. Hitetlenkedve megrázza a fejét, majd odébb lép egy lépést. Derkben pozitívan csalódik. Az, hogy ő támad, kellemes meglepetés számára. Viszont van még egy ember. Méghozzá Alee, aki sokkal veszélyesebb, mint az a másik.
- Te menj csak nyugodtan, én segítek neki. Ostoba vagy. A Birodalom nem hagy életben senkit, főleg nem, ha elárulja a társait a saját menekvéséért. Nekik sem kellenek gyáva alakok. - mondja hideg hangon Wegonnak, majd csatlakozik Derkhez. Aleeben nem tehet kárt, de a másikban igen.
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Aleera Szer. Aug. 08, 2012 7:22 am

Egyszerre sok dolog történik. Arcán gonosz vigyorral ér földet, tudván hogy egy ellenséget kivégzett odalent. Épp elindulna vissza Cel mellé, mikor az aknából robbanás hallatszik, majd három alak mászik ki. Az egyikük a huga. Egy férfi beszélni kezdene, de a jedi megtámadja Aleera tanítványát azzal, hogy feltartja őket. Azt már nem... kinyúlva az Erőért, mindent beleadva hátrafelé rántja Celt, majd egyből utána taszít egyet a szürke kardos jedin.
-Mire vársz?! MENJ!-kiált testvérére, és csak utána fut át agyán hogy hangosan is kimondta, de ezen segíteni már nem lehet. Kezében visszafelé tartva a pengét, felkészülve áll bármilyen támadásra. Még mindig retteg hogy hugát elkaphatják, és akkor mindennek vége, de ez a félelem most erőt ad neki a harcban. Testvére azonban nem tágít, úgy néz ki feltett szándéka hogy öngyilkos lesz.
Aleera arca hirtelen egy olyan kifejezést vesz fel amit legalább tíz éve nem láthatott rajta senki.
-Kérlek...-néz hugára.
Aleera
Aleera

Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Cel Szer. Aug. 08, 2012 7:40 am

Az események felgyorsulnak. Aleera kardja belehatolt valami másba is a padlón kívül, és nem sokára három másik ember kezdett kimászni az aknából. Időm sem volt megnézni, mert egy igen erős robbanás rázta meg a folyosót. Egy szürke fénykardos alak rontott nekem, de az utolsó pillanatban, mintha egy láthatatlan kéz visszarántotta volna.
~ Mégis szorult bele egy cseppnyi emberség? - meg is lepődöm, és a másik támadó Jedi-t éppen hogy csak el tudom kerülni. Aktiválom fénykardom egyik oldalát, majd blokkolom a csapását. Képzettebb, mint én, ez biztos, mégis megpróbálom felvenni vele a versenyt. A környezetemre is figyelek, ezért mikor Aleera hangját hallom, eltolom a másik nő kardját, hogy azután egy lábsöpréssel próbálkozzam meg, remélve, ha hanyatt vágódik.
Cel
Cel

Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 31.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Such Szer. Aug. 08, 2012 7:54 am

Alig teszek meg egy kisebb távot máris történik valami, a fal jobboldalon kinyílik és valaki lő onnan, szerencsére én tudom védeni a lövéseket de két katona rögtön elpatkol, remélem a harmadik azért még fedez egy ideig. Gyorsan megpróbálok a támadó felé ugrani, futni, közben a kardom magam elé tartom, hogy tudjak védeni, avagy gyorsan kitérni, mikor közelebb értem egy gyors vágást indítok a fegyvere illetve a karja felé, hogy ne tudjon tovább támadni. Közben persze igyekszem a félelemkeltő képességem is használni ha van rá időm és erőm, hogy ne lőjön csak úgy szét ha netán valami nem úgy sikerülne, ahogy terveztem.
Such
Such

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 30.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Az Erő Szer. Aug. 08, 2012 8:08 am

Such

Vágásod levágja a pisztolyát, de ekkor előkap egy vibrotőrt és a nyakad felé vág, azonban ez a mozdulat védtelenné tette a felsőtestét a támadások ellen.

Alee, Cel, Kyr, Wegon

Ha Wegon menekül, akkor van ideje jó messzire futni az erőhasználóktól, akik most mind a négyen fénykardpárbajba kerültek. Ha nem fut, akkor csak simán nem foglalkoznak vele.
Derk felpattan az erőlökéstől, majd Alee-t az Erő segítségével felemeli, és a falhoz vágja, majd elindul Cel felé, hogy Kyrrel együtt véget vessenek az életének.
Kyr hanyattesik a lábsöpréstől, de sikerül felkászálódnia mielőtt Cel lecsapna rá
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Kyrena Szer. Aug. 08, 2012 8:19 am

A támadásait védi ellenfele és vissza is vág. Kyrena kis idő múlva a földön találja magát, nem kis meglepetésére. Hátában fájdalmat érez, ami nem tőle származik. Miután gyorsan felkászálódik, tekintete Aleera vándorol aggódva épségéért.
~Jól vagy?~ kérdi tőle gondolatban, majd készül, hogy harcba bocsátkozzon ismét előbbi ellenfelével. Erejét használva gyorsítja magát. Ezek után előre sietve unorthodox makashijával egymás utáni csapásokból támadást indít. A csapásokat eltérő irányból intézi és mindeközben kerülgetni is próbálja ellenfelét. Aleetől nem kell tartania, csak Derknek. Hogy egyenlítsen a küzdelmen valószínűleg őt fogja támadni. Legalábbis a lány így véli. Valószínűleg igencsak dühös lehet a falhoz vágásért.

//gyorsítás aktív 4kör//
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Aleera Szer. Aug. 08, 2012 8:24 am

Aleera háta a falhoz csapódik, tüdejéből kiszalad a levegő. A földre esve nagyot nyekken, de feltápászkodik és dühösebb, mint valaha. Zizegve kel életre kezében a fegyver, féktelen haragja örvénylésének engedve szabadon ereszti azt. Felgyorsítja magát, és pár lépéssel a küzdők között terem.
-Tűnj el innen!-kiált rá tanítványára, és beleveti magát a küzdelembe. Derket támadja a legkülönfélébb pontokon, szabad kezével kinyúlva az Erőért olyan messzire löki húgát amennyire csak lehetséges. Ezután teljes figyelmét a szürke jedire összpontosítja. Jobban mondva annak életfunkcióira. A legvadabb rohamok közepette, hogy ne fárassza ki magát ellenfele életerejét kezdi szívni magába.

/Gyorsítás 2 kör/
Aleera
Aleera

Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Cel Szer. Aug. 08, 2012 8:29 am

A Jedi valóban jóval magasabb szinten van, mint én, de amíg tudom tartom a tempót. Egyik pillanatról a másikra, mintha a mozdulatai gyorsabbak lennének, és egyre kevésbé tudom blokkolni a támadásait, a legtöbb elől elugrok, vagy elhajolok, de mindig az utolsó pillanatban. Aleera is hamarosan visszatér, és megpróbálja átvenni a Jedi-t, ami nem is lenne gond, ha a szürke pengés alak hagyná, hogy átvegye. Aleera egy Erőlökéssel eltaszítja a másik nőt, majd újra a szürkére koncentrál.
- Még mit nem! - válaszolom neki. Nem fogok eltűnni, mert úgy kívánja. A kettővel ő sem bír el egyedül. Először az ellökött nő felé vetem magam egy ugrással, miközben fénykardommal lecsapni próbálok. Kihasználom azt az előnyt, amit Aleera Erőlökése biztosít, és amíg csak lehet visszatartom a nőt.


A hozzászólást Cel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 08, 2012 8:40 am-kor.
Cel
Cel

Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 31.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Such Szer. Aug. 08, 2012 8:37 am

Manőverem eddig sikeres volt a fegyvert ketté vágtam, de most egy vibropengével állok szembe, nyakam felé próbál szúrni az illető, terveim szerint azonnal ellépek oldalra miközben egy oldalról indított precíz csapással a mellkasát célzom meg és próbálom ketté vágni, de ez csak látszat nem ez a cél.A vágást szokásom szerint a fontos pontról átirányzom és a fegyvert tartó kezét igyekszem levágni, vagy magát a fegyvert ketté csapni ismét. Hogyha nagyon nem jól alakulnak a dolgok, akkor gyorsan lebukok és hárítok a kardommal.

//Gyorsítás kettő kör//
Such
Such

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 30.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Az Erő Szer. Aug. 08, 2012 9:18 am

Such

Vörös pengéd gond nélkül hatol át a férfin, aki két darabban a földre zuhan. Sebesülés nélkül megúsztad az egészet. Dolgod végeztével felállsz, fénykardod kikapcsolod, és ebben a pillanatban fény árasztja el a folyosót. Rövid idővel később a kommlinkeden megszólal egy klón, miszerint a zárlatot helyreállították, így minden haladhat tovább, de a Moffot még mindig keresik.
Ekkor körbenézel, és veszed észre, hogy már a keresés felesleges, ugyanis Aureen Kal birodalmi Moff a lábaid mellett fekszik kettévágva, egyik kezében vibrotőr, a másikban pedig egy félbevágott pisztoly.

Alee, Kyr, Cel

Alee vad csapásaival lassan szorítja hátrébb Derket, miközben az egyre jobban fárad, míg Alee, és közben Kyr fájdalma is csökken, és mindketten egyre jobban frissülnek, s közben a fény is visszatér.
Cel egy ugrással veti magát Kyr felé, akinek már másodjára kell feltápászkodnia a földről, szerencsére azonban fáradtsága elillan. Az ugró Cel támadását könnyedén kivédené, de ekkor a visszatérő fény elvakítja a földönfekvő lányt, aki így képtelen kiszámítani az érkező férfi pályáját.
Kyrena és Alee is hatalmas fájdalmat éreznek a lábukban, s önkéntelenül felsikoltanak. Kyr vádlijába belevágott Cel. Semmi maradandó, de komoly fájdalommal jár, és alig lehet vele közlekedni, s Alee is sántít.
A fényben mostmár az idiótának is feltűnik a két lány közti hasonlóság. Ugyanolyan színű haj, a hangtónus is hasonló.
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Kyrena Szer. Aug. 08, 2012 9:41 am

Kyr egyre jobban belelendül. A csapásokat egymás után intézi, amiket ellenfele sikeresen kikerül. Még gyorsabb akar lenni, hogy az a hajszál, amivel mindig megússza a másik elvesszen. Hirtelen azonban mindennek vége. Odébb repül, hála testvérének és a földön köt ki. Addigi nyugalma kezd megszűnni. Most Aleere dühös, amiért közbeszólt. Épp felkelne, mikor elvakítja a hirtelen fény. Lábát fájdalom járja át és hangosan felsikolt. Lábra áll nagy küzdelmek árán. Tudja, hogy nővérének is fáj, de nem érdekli. Még mindig dühös rá, ezek után meg főleg, tekintve, hogy ez elkerülhető lett volna.
~Remélem most örülsz!~ küldi felé gondolatait. Egyik lába szinte használhatatlan. Gyógyításra nincs ideje, így kénytelen megmaradt használható tagjaira támaszkodni. Bár lépni és haladni nem tud már olyan gyorsasággal, de támadni igen. Fénykardját megforgatja, majd ellenfele felé csap néhányat. Minden egyes megtett lépés hatalmas fájdalommal jár, de nem foglalkozik vele, ha nem muszáj. Csak azzal foglalkozik, hogy győzzön.

//gyorsítás 3kör//
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Aleera Szer. Aug. 08, 2012 9:53 am

Aleera hirtelen izzó fájdalmat érez a lábában és elvéti a ritmust. A fájdalomtól felsikolt és kis híján elesik. Épp annyi ideje van, hogy kezében visszafordítsa a kardot és fellökje magát. Most védekezik a Soresuval, ha Derk támad. Érzi húga dühét, de félelme hirtelen túláradni látszik mindkettejük dühén. Megveti nem fájó lábát és összeszorítja fogait. Elvégre a tudat az Erővel egyesülve úrrá lesz a testen. Nem az ő lába sérült meg, képes járni, muszáj lesz elviselnie a fájdalmat. Dühét kirobbantva Celt felrepíti a levegőbe el Kyrena közeléből amennyire erejéből futja. Hátát hugának vetve a Védelem Körébe helyezi őket. Pengéjének mozgása szinte követhetetlen ahogy egyre másra védi ki a vágásokat, kettejük dühéből táplálkozva.
<Én voltam akit a nyeszlett tanítványom kishíján megcsonkolt?!> kérdez vissza ingerülten.
<Használd fel a dühöd és öld meg vagy mindketten meghalunk!> Kyrnek éreznie kell Aleera érzelmeit. Érzi a dühöt, a gyűlöletet, a rettegést. De érzi azt is hogy nővére őt félti és akarja megóvni, érzi a szeretetet és az aggódást.

/Gyorsítás aktív 1 kör/
Aleera
Aleera

Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Such Szer. Aug. 08, 2012 9:57 am

Támadásom persze sikeres, nem is kell átirányítani a csapást mert ellenfelem egyszerűen nem elég gyors, ketté vágom az illetőt, aztán pedig felgyúlnak a fények és én meglátom, hogy akivel végeztem az nem más mint maga a Moff, gyorsan átgondolom a helyzetet, pillanatok alatt megváltozik minden. Előkapom a fénykardom és egy gyors mozdulattal lefejezem a megmaradt egy klónt, remélem nem számít a csapásra és így sikerrel járok, igyekszem gyors és precíz lenni mint mindig. Ha nem sikerül egyből még egyszer próbálkozok, biztos ami biztos.
~ Na jó, mindenki így jár aki lő rám, most már mindegy, ennyi volt, ha kiderül már csak az is, hogy a Moff meghalt nekem végem, kinyírnak. Pedig csak az volt kikötve, hogy a merénylőktől kell megvédeni, nem magamtól. Most más terv jön.
Használom a kommlinket, minden katonát értesítek, azokat is akiket a Moff keresésére küldtem, hogy menjenek a Moff irodájába és várjanak ott, mikor jönnek a merénylők. Majd próbálok csak Aleeraval kapcsolatot létesíteni, még ha nem is válaszol legalább hallja amit mondok.
- A Moff megvan, kettévágva a lábam előtt. Ennyi volt.
Utána pedig igyekszem megkeresni a másik Sötét Jedit, az Erő segítségével is, hátha megérzem, ő is pont ugyan olyan nagy bajban van mint én, és ezt neki is tudnia kell.
Such
Such

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 30.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Cel Szer. Aug. 08, 2012 10:15 am

Még el sem értem ellenfelem, amikor a lámpák fénye újra felizzott. Nekem sem volt kellemes, de annak, aki a plafon fele néz, egyenesen vakító, és ez így volt a Jedi-vel is, aki az utolsó pillanatban tért ki a támadásom elől, de a vádliját még így is sikerült megsebezni. Megmarad, semmi komolyabb baj. Sikoly hagyja el a száját, és nem sokára ismét a levegőben találom magam. Ha így folytatódik a dolog, még megtanulok repülni is. Ismét nekicsapódom az egyik falnak, és a földre puffanok. Mire összeszedem magam, Aleera már bevédte a Jedi nőt, és ott áll mellette.
- Mint két tojás. - jegyeztem meg, miközben felálltam. A Mester és a másik nő szinte teljesen egyformák voltak, és ezt elég furcsának találtam, de sosem vártam, hogy ez lesz belőle. Ha esetleg Derk ismát támadásba lendülne Aleera irányába, én kelek a védelmére.
- Fogalmam sincs, hogy mire készülsz, de remélem még az eszed megvan.
Cel
Cel

Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 31.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Az Erő Szer. Aug. 08, 2012 11:30 am

Such

A klón nem számít a támadásra, fejetlenül vágódik el, s az Erő segítségével hamarosan megtalálod Alee-t s a többieket, de zavart érzel az Erőben, és Sötét Oldalt. Rövid időn belül odaérhetsz ha sietsz

Alee, Kyr, Cel

Derk próbálna támadni de nem tud, azonban Alee is hibázik. A Soresu nem egy sötét oldali forma, a düh, és a harag hirtelen, és vad mozdulatokat képes erősíteni, a precíz finom vágásokat azonban nem annyira, ráadásul igen szokatlan módon ezúttal mást is véd. Egészen biztosan megsérülne egy idő után, de most Derk ellen három erőhasználó is szegül, képtelen védekezni megfelelően. Végül, Alee és Kyr egyszerre indít támadást, és ezt a szürke jedi nem tudja kivédeni, a pengék áthatolnak rajta, a férfi meghal.
Közben a szervizfolyosó melyet Wegon berobbantott, kicsit megolvadt, a padló beomlott egy részen, láthatóvá válnak a hullák.
Most nincs ellenség, illetve ha Cel támad, akkor lesz. Cel tudja, hogy amit lát az nem normális, és végképp nem olyan dolog amit a Birodalom támogatna, viszont Mestere több mint elég erős ahhoz, hogy könnyedén megölje. A fiatal sérült férfinek döntenie kell, mit tegyen. Mindnyájan hallottátok Such bejelentését, és érzitek, hogy a Sötét Jedi közeledik.

Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Kyrena Szer. Aug. 08, 2012 11:39 am

Legnagyobb meglepetésére nővérét találja saját háta mögött. A nő őt védelmezi, ami nagyon meglepi. Nem tudja hova vélni ezt a viselkedést, főleg nem a hozzá párosodó érzelmeket. Derk támad, csakhogy most már hárman vannak ellene. Aleera tanítványát látva Kyr megintcsak hitetlenkedni tud. Talán egyikük sem merült még el túlzottan a sötét oldalban. Dühe kezd csillapodni, már nem a győzelem élteti, hanem az életben maradás. Támadást indít Derk ellen és testvérével együtt le is győzik. Egy másik sötét jedi erejét érzi. Az erőben furcsa rezgéseket tapasztal. Mikor meglátja a holtakat, nem hisz a szemének. A robbanást érezte, de azt hitte, hogy addigra a többiek elszeleltek.
- Nyomorult... - sziszegi maga elé.
Dühe ismét fellángol, de próbálja minél hamarabb elnyomni. Már így is túl sokat engedett a sötét oldal árnyainak. Tudja, hogy megint meg kell majd küzdenie velük. Szemét Aleera tanítványán tartja. Nem bízik benne és kész arra, hogy ismét összecsapjon vele, ha kell.
- Jól vagy? - kérdi közben nővérét.
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Aleera Szer. Aug. 08, 2012 11:52 am

Sikerül védenie magukat egy darabig, de tisztában van vele, hogy nem folytathatja sokáig. Egyre kétségbeesettebben forgatja a fegyvert, ilyen vad érzelmekkel nem lehet védekezni sokáig. Cel is bekapcsolódik, Aleera legnagyobb döbbenetére az ő oldalán. Hárman könnyedén legyőzik a jedit, a vörös és a narancsszínű penge egyszerre járja át a testét, és a torzó összeesik. Aleera kissé zihál de inkább az indulattól mint a fáradtságtól. A kommunikátorára néz. Such az imént szólt neki, hogy a moff meghalt. Ez végzetes hiba. Mindketten halálra vannak ítélve. Akárcsak húga. az egyetlen akinek nincs miért félnie a Birodalom haragjától az Cel. Viszont ő az egyetlen is aki tudja a titkot. Aleera lassan felé fordul. Beleszól a kommunikátorba, válaszolva Suchnak.
-Felsültünk. Ha nem tűnünk el hullák vagyunk. Én nem maradok.
Tisztában van vele, hogy ettől a pillanattól kezdve nem számíthat a Birodalomra semmilyen formában. Kegyvesztett lovag lett és el kell tűnnie innen. Elgondolkozva néz Celre. Tisztában van vele, hogy hátrakötött kézzel is meg tudná ölni.
-Ha most elfutsz nem vesztegetek időt rá hogy kövesselek.-veti oda neki végül és Kyrhez fordul.
-Kíméld a lábad.-mondja neki csendesen, majd átkarolja, ahogy már megtette egyszer a Tatooine-on is.
-Eltűnünk innen. Már nem tartozom a Birodalomhoz.-mondja hugának.
Aleera
Aleera

Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Such Szer. Aug. 08, 2012 12:03 pm

A klónnal könnyen végzek, terv szerint és még a keresés is sikeres, valamit érzek az Erőben, zavart, a Sötét Oldalt, ez nem tántorít el, sietek, közben hallgatom Aleera válaszát, nocsak most már rögtön tud válaszolni. Meggyorsítom a lépteim, nekem is gyorsan el kell innen tűnnöm, nem fogok ilyen ostobaság miatt meghalni.
~ Nincs kifelé vámellenőrzés szóval ez nem akadályozza a kijutást, csak a flotta a bolygó körül, de egy jó hajóval azon is át lehet jutni. Mindenre nem figyelhetnek.
Ha odaérek a többiekhez, körülnézek és felmérem a helyzetet. Közben a hideg is kiráz, hogy lehet meg fognak ölni csak azért mert az a szerencsétlen Moff megtámadott.
Such
Such

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 30.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Cel Szer. Aug. 08, 2012 12:08 pm

Aleera és a Jedi is kicsit meglepődnek, mikor Derk ellen lépek fel én is. A két nő azonnal végzett a szükre fénykardos alakkal, majd egy újabb robbanás, és a padló is megolvadt. Holttestek hevertek szinte mindenütt, a két nő pedig menekülőre fogta. A moff halott, Such pedig erre tart.
- Ha most szó nélkül leléptek, nem árullak el. - vágtam vissza a Mesteremnek valószínűleg utoljára ilyen keretek között, majd szépen lassan hátrálni kezdtem, természetesen figyelve, nehogy esetleg Such támadásba lendüljön, az ő céljai nem tiszták előttem.
Cel
Cel

Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 31.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Wegon Drenkol Csüt. Aug. 09, 2012 12:39 am

Wegon remegve esik neki a falnak. Keze vadul remeg ezért képtelen támadni vagy végrehajtani a tervét. A fény visszatértekor megért pár dolgot. A szürke kardos Jedi meghal. Wegon pedig ismét jobban érzi magát. A roham hála az égnek most a jobbik fajta volt. Éppen hallja a beszélgetést. Az ex birodalmiakra pillant. A férfi még mindig fájdalmaitól szenved ám megszólal.
- Ha el akarnak tűnni jó lenne, ha úgy nézne ki, hogy végleg teszik. - mondja és közben Aleerara pillant láthatóan ő itt a főnök. A gránáthevedert dobja oda neki.
- Ez elég arra, hogy jó nagyot szóljon. Ha a fénykardokat a közelébe helyezik nem nagyon marad semmi kevés kristályporon és fémpárán kívül ami arra utalna, hogy önök élnek. - aztán egy sokat mondó pillantást vet a megmaradt férfira aki láthatóan nincs velük. A kezét a fegyvere markolatára teszi és kérdőn néz Aleerara. Közben persze figyeli a többieket is. Tudja, hogy Kyrena dühös rá. Ennek ellenére ő maga nem érez bűntudatot. Ő előre figyelmeztetett mindenkit arra, hogy nem fog emiatt az akció miatt meghalni. Ha a nő jelez valahogy eltereli a férfi figyelmét egy jól irányzott sorozattal.
Wegon Drenkol
Wegon Drenkol

Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Az Erő Csüt. Aug. 09, 2012 2:51 am

//beszéljetek egy körig, döntsétek el mi legyen//
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Kyrena Csüt. Aug. 09, 2012 3:01 am

Kyr csak most fogja fel igazán. A moff halott, a feladatukat elvégezték. Ez azt jelenti, hogy mégis leléphet innen, már ha le tudna egyedül. Az viszont igencsak nehezére esne. Aleera szavai is meglepik. Nem hitte volna, hogy nővére ott hagyná a Birodalmat. Egy ideig gondolkozik is szavain, de nem sokáig. Hálás pillantással elfogadja a segítséget, és enyhén rá támaszkodik.
- Időre van szükségem, hogy meggyógyítsam... - mondja lábára utalva.
Aztán gondolkozni kezd. Nem tudja, hogy merre mehetnének. Ott van Wegon ötlete is, ami cseppet sem tetszik neki. Nemrég kellett lemondania előző fénykardjáról és most le kellene mondania a mostaniról is.
- Aleera, nálad van még a fénykardom? Vagy neked a régi? - kérdi érdeklődve és egyben reménykedve. Azokat is felrobbanthatnák és akkor nem is maradnának fegyvertelenül. Wegon mellett nem is akar fegyvertelen lenni.
~Hova akarsz menni?~ küldi kérdését gondolatban nővérének. A célról nem akarja, hogy mások is tudjanak, ezért nem kérdezte hangosan.
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Aleera Csüt. Aug. 09, 2012 3:17 am

Aleera hagyja, hogy húga rá nehezedjen, még akkor is ha így az ő lábába hasít fájdalom. Megpróbál nem törődni vele, és a lehető legtöbb terhelést átvenni Kyrena sérült lábáról. A felé dobott gránátövre furcsa pillantást vet. Az ötletet amit a férfi feldobott nevetségesnek tartja de a gránátokra szükség lehet. Mindeközben odaér Suc Tavres VOLT lovag is.
-Nincs. -rázza meg a fejét Kyrena kérdésére válaszolva. <Nem mindegy? Ki innen, el innen, minél messzebbre!> válaszolja neki. Természetesen van konkrét elképzelése de ezt nem akarja huga tudtára hozni, semmiképp. Még nem. Volt tanítványa nem érdekli, de Such most ugyanakkora bajban van mint ők. Aleera most azt mérlegeli magában, hogy érdemes volna-e magukkal vinni őt. Végül dönt.
-Such csak egyszer fogom feltenni a kérdést. Velem vagy, vagy ellenem?
Közben hugát tartja fél karjával, nehogy elessen. Ha a szükség úgy hozza cipelni fogja. <Kerítünk egy hajót és eltűnünk. Már senki más élete nem számít csak a mienk. Velem tartasz?>
Aleera
Aleera

Hozzászólások száma : 126
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Aureen Kal palotája - Page 4 Empty Re: Aureen Kal palotája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.