SWFreeFall
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Titkos Sötét Jedi bázis

4 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Titkos Sötét Jedi bázis - Page 3 Empty Re: Titkos Sötét Jedi bázis

Témanyitás by Such Hétf. Aug. 06, 2012 5:05 am

Úgy tűnik nem volt hiába való a kutakodásom, találok egy érdekes szállítmányt.
~ Már a neve se tetszik, személyes szükségletei? Lehet személyes dolgokra hivatkozva meg lehet úszni egy ellenőrzést? És miért nem volt ilyen szállítmány korábban, pedig lehetett volna. Felettébb különös.
Érzem a rezgéseket az Erőben, tudom, hogy ez egy jel, még gyorsan megnézem a szállítmány útitervét, érkezésének helyét, vagy legalább az érkezésének időpontját ha van rá lehetőségem. Ezután ha van nálam valamilyen kommunikációs eszköz amivel elérhetem Aleerat akkor azon keresztül osztom meg vele a frissen szerzett információkat, bár nem szívesen de biztosra kell mennem, hogy az akció hibátlanul menjen végbe. Ha nem tudom elérni akkor Aureen Kal palotája felé indulok.
Such
Such

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 30.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

Vissza az elejére Go down

Titkos Sötét Jedi bázis - Page 3 Empty Re: Titkos Sötét Jedi bázis

Témanyitás by Az Erő Hétf. Aug. 06, 2012 5:37 am

Sikerül még a továbbiakat kiderítened: A szállítmány érkezésének ideje a mai nap folyamán lesz, pontosabban nincs meghatározva.
Ha el akarsz indulni a Moff palotájába, akkor szerencséd van, egy épp a közelben lévő kijárat előtt vár rád, amivel nagyon hamar odaérhetsz.
Sikerül elérned Alee-t ha fölveszi a kommlinket megoszthatsz vele bármit.
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Titkos Sötét Jedi bázis - Page 3 Empty Re: Titkos Sötét Jedi bázis

Témanyitás by Such Hétf. Aug. 06, 2012 5:54 am

Sikerül elérnem Aleerat, legalább valami összejön, első mondatára nem reagálok, nem szoktam feleslegesen beszélni.
- Utána néztem a palotába érkező szállítmányoknak, van köztük egy különös, személyes szükségletek címszó alatt van feltüntetve de eddig még egy ilyen szállítmány sem érkezett korábban soha. Az érkezés a mai napra várható, pontos időpont nincs. Különös rezgéseket érzékeltem az Erőben, ezzel a szállítmánnyal kell érkezniük a merénylőknek. Érdemes lenne csapdát állítani.
Közben figyelem a másik arcát és mikor az beleharap az ajkába kicsit összébb húzom a szemem, eddig nagyon hideg volt a nő, vajon ennek a mozzanatnak mi lehetett az oka? Nem tudom, hogy az én mondandóm-e, vagy más.
- Szükség van ott rám, vagy nézzek utána még valaminek?
Ha igen, akkor rögtön el is indulok az említett kijáraton át.
Such
Such

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 30.
Age : 28
Tartózkodási hely : Coruscant

Vissza az elejére Go down

Titkos Sötét Jedi bázis - Page 3 Empty Re: Titkos Sötét Jedi bázis

Témanyitás by Az Erő Hétf. Aug. 13, 2012 4:52 am

// Cel //

Amint megérkeztek az edzőtermek felé fordul a nő. Ahogy odaértek, ledobja a köpenyét, és aktiválja a fénykardját, majd odaszól neked.
-Támadj! Mutasd meg mit tudsz
Ezzel felveszi a kezdőállását, és várja a támadásod. A terem amúgy mindenféle edzésre alkalmas, droidok tucatjai vannak itt, melyek ellen harcolhatsz, és edzheted képességeid.
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Titkos Sötét Jedi bázis - Page 3 Empty Re: Titkos Sötét Jedi bázis

Témanyitás by Cel Hétf. Aug. 13, 2012 6:45 am

Az úton egy szó nem hangzik el, és első állomásunk a dokkok, ahol egy két személyes siklóval a Sötét Jedi bázis felé vesszük az irányt. Ahogy a sikló landol, és megáll, a nő kiszáll a járműből és ismét neki indul. Először nem tudom merre akar menni, de hamarosan kiderül, hogy a cél nem más, mint az edzőtermek, ahol droidok tucatjai sorakoznak, nyilván ezzel oktatják a fiatalokat, és azokat, akik frissen kerülnek ide, de amint ez lenni szokott, nekem megint más tanítási módszer jut. A nő, ahogy nem is olyan rég Aleera, aktiválja a fénykardját, és támadásra buzdít. Leakasztom az övemről a sajátomat, majd az egyik felét aktiválom, és rögtön egy átlós vágással indítok, ami fentről lefelé futna a nyakától a csípőjéig, majd ezt követően egy rúgsát próbálok bevinni az oldalára.
Cel
Cel

Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 31.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Titkos Sötét Jedi bázis - Page 3 Empty Re: Titkos Sötét Jedi bázis

Témanyitás by Az Erő Kedd Aug. 14, 2012 4:26 am

A nő könnyedén hárítja a vágásodat, a rúgás elől pedig kihajol. Nem telik bele egy másodperc sem, de máris érzed, hogy még korábbi mesterednél is tapasztaltabb vívó. Hihetetlen gyors riposzttal válaszol, szinte reagálni sem tudsz. A vörös penge villanását veszed észre, és az őrjítő fájdalmat. A fénykard lemetszette a kezed, a könyöködtől egy arasznyira. Érzed ahogy a fájdalom átjárja a volt karod helyét, és térdre esel. A nő kikapcsolja a fénykardot, és föléd áll.
-Ezt a hibádért kapod. Remélem megfelelő lecke lesz számodra a jövőben. Most pedig menj az orvosi szobába, és kapsz egy robotkezet. Az edzésnek mára vége, holnap hajnalban ismét találkozunk!
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Titkos Sötét Jedi bázis - Page 3 Empty Re: Titkos Sötét Jedi bázis

Témanyitás by Cel Kedd Aug. 14, 2012 6:43 am

Ez a gyakorlás nem tart sokáig. A nő sokkal képzettebb még talán Maara-nál és Aleera-nál is. A vágásomat blokkolja, a rúgásom elöl elhajol, majd egyetlen kecses mozdulattal, szinte játszi könnyedséggel nyesi le a karom. A vörös fénykard pengéje úgy hatol a húsba, ahogy a kés szánt végig a vajon, és rögtön be is égeti a sebet. Se vér, se egyéb más kilátszó dolog sincs. Csak egy nagy fekete csonk, valamint egy hang. Tompa puffanás, ami azt jelzi, hogy a karom másik része engedett a gravitáció törvényének és a földre hullot. Őrjítő fájdalom járta át szinte az egész testem, ordítani tudtam volna kínomban, de mégsem tettem. Egyetlen halk szisszenést engedtem el, de az sem volt túlságosan hallható, majd összeszorítottam a fogaimat a maszk mögött, és próbáltam várni addig, amíg a fájdalom kissé enyhül. A fénykardom kiesett a kezemből és deaktiválódott, majd rögtön a frissen leégett csonkhoz kaptam, szinte reflexből. Pokolian fájt, majd ismét hallottam az új Mesterem hangját. Megértettem, és amint végzett, rögtön az orvosi szoba felé tartottam, hogy pótoljam az elveszett végtagom, amivel újra teljes leszek.
Cel
Cel

Hozzászólások száma : 34
Csatlakozás ideje : 2012. Jul. 31.
Age : 34

Vissza az elejére Go down

Titkos Sötét Jedi bázis - Page 3 Empty Re: Titkos Sötét Jedi bázis

Témanyitás by Az Erő Szer. Aug. 15, 2012 11:45 pm

Cel megkapja a kezét, mely teljesen használható, és úgy működik mint az igazi. Ez a fegyverforgató kezed, erővillámokat innentől már nem tudsz használni, de bármikor visszajöhetsz és fejlesztheted a kart //vagy ha akarod most is// hogy erősebb legyen mint az eredeti. Érzed, hogy a nagy feszültségű elektromosság árthat neki, ahogy az Erővillámok is.
Amint kész a végtagod, egy üzenetet kapsz a Mesteredtől, a kommlinkeden.
"Cel, elhagyom a bázist, te maradj végig itt, és edz!"

//Írj egy PM-t ha szeretnél vmi kalandot, vagy valami//
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Titkos Sötét Jedi bázis - Page 3 Empty Re: Titkos Sötét Jedi bázis

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.