SWFreeFall
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Titkos Űrkikötő

+2
en'Lyali
Az Erő
6 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Titkos Űrkikötő Empty Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Az Erő Pént. Jún. 08, 2012 5:33 am

Titkos űrkikötő, régebben valószínűleg kalózok használták, aztán egy ideig elhagyatottan állt. Pár hónapja ismét van forgalma, bár erről senki sem tud...
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Az Erő Pént. Jún. 08, 2012 6:00 am

//En'lyali, Derk Satur, Kyrena //


10 Éves A Birodalom

Birodalom ellenes rész


Mindhárman itt tértek magatokhoz, homályos képek vannak bennetek csak elájulásotok körülményeiről. Ha körbe néztek, egy Feeorin férfit láttok magatok előtt. Egy hangárhoz hasonlatos épületben vagytok, nem igazán tudjátok hogy kerültetek ide. Nincs nálatok fegyver, de nem vagytok lekötözve. Ha körbenéztek azonban láthatjátok, hogy néhányan (nem túl feltűnően) de figyelnek rátok, s kezükben fegyver van. Valószínűleg bármiféle támadó jellegű mozgás hatására lőnének.
Amúgy bármerre néztek, különböző fajú férfiak és nők pakolnak, gyakorolnak. Nagyjából 50 embert láttok, de a létesítmény többi részén akármennyien lehetnek. A csápfejű férfi amint látja hogy felébredtek, odalép elétek és megszólal:

Titkos Űrkikötő 388px-Nym_TCWCG

-Jó reggelt kismadarak. Elnézésüket kérem a kényelmetlenségekért, de hogy céljainkat elérjük, muszáj volt elrabolnunk magukat. Hallgassák meg az ajánlatomat, és utána, ha nem fogadják el, hasonlóképp érkezésükhöz, hazavisszük önöket.
Itt vár egy kicsit, majd tovább beszél.
-A Birodalom, ez a kizsigerelő, kegyetlen bürokratikus diktatúra, immáron 10 éve szennyezi a Galaxist. Én, és néhány befolyásos ember úgy gondoljuk, itt az ideje annak, hogy visszavágjunk. Jelentéseinkből úgy értesültünk, hogy maguknak- Itt Derk-re és Kyr-re néz - Személyes ellentéteik is vannak a rendszerrel, maga pedig - fordul En'lyali-hoz - úgy halottam mindent hajlandó elintézni egy kis pénzért... És nem kis pénzről van szó.
Kicsit belelelkesül, és folytatja.
-A tervünk a következő. A Birodalom tizedik évfordulóján Galaxis szerte ünnepségek lesznek. Egy ilyen ünnepség keretein belül maguk, és néhány tapasztalt katonám beférkőznek egy Moff közelébe, és merényletet hajtanak végre. Ezek után kimenekítjük önöket, és a küldetés végeztével 12.000 kredit üti a markukat. Fejenként.
Kicsit vár, majd megkérdezi.
-Nos, vállalják?
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by en'Lyali Pént. Jún. 08, 2012 8:44 am

Ahogy megyek a hajóm felé elkezd követni néhány fickó. lerakom magam mellé a vászonba tekert fegyver egyik végét, aztán míg azt tartom bal kezemmel jobbomat az egyik pisztolyomra helyezem, de bekerítenek, aztán meglőnek valamivel, hogy elkábuljak. Nem tudom mennyi idő telhetett el, mire újra ébredezni kezdek de egy hangár szerűségben térek magamhoz. Nem vagyok megkötözve, szóval tervük van velem. Körbenézek miközben talpra állok, és látok pár fegyverest akik nem túl feltűnően, de azért észrevehetően figyelnek engem meg még két személyt mellettem. Hamar oda is jön hozzánk egy Feeorin férfi. Miközben magyaráz egyik lábamról a másikra teszem a súlypontomat, miközben rugózok a lábaimon, és megmozgatom a vállamat. Aztán a nyakamat is kiroppantom, mert elgémberedett az egész testem mialatt ki voltam ütve. A Feeorin elkezd süketelni nekünk, bár nem nagyon foglalkozok vele inkább, a többi ott lévőt figyelem, ahogy, gyakorolnak, és pakolásznak. Aztán hirtelen felkelti a kíváncsiságomat amiről a csápos fejű itt magyaráz. Vagyis csak az egyik mondat kelti fel. "Nem kis pénz" oda is kapom a fejemet és elkezdek figyelni a fickóra, hogy mi is lenne a dolgunk. Aztán meghallgatom az összeget is.
- 12.000 birodalmi kredit? Az attól függ. Ki is lenne ez a Moff?
Kérdezek vissza. De aztán gyorsan fojtatom.
- De ami még fontosabb. A hajómmal mi van? Ott maradt a feketepiacon? Mert ha igen, akkor van egy olyan sejtésem, hogy kapok egy újat, és ne feledkezzünk meg a felszerelésről ami benne volt.
Sokat jelentett nekem az a hajó, és ha ott hagyták, akkor tuti, hogy az már nincs ott. Szóval remélem, hogy ha tényleg ott hagyták, és már eltűnt onnan, szerezzenek nekem egy új hajót.
en'Lyali
en'Lyali

Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Kyrena Pént. Jún. 08, 2012 9:31 am

Hamarosan arra lesz figyelmes, hogy követik. Eléggé szemet szúr neki a dolog, tekintve, hogy aki a nyomában jár, nemigen akarja elrejteni szándékát. Kyr azonnal gyorsítja lépteit. Olykor háta mögé pillant, miközben figyeli a környéket. Egyre gyorsabban megy, szíve is egyre hevesebben kalapál, ahogy izomzatát megmozgatva, szinte már fut. Hirtelen kényszerül megállásra. Szétnéz, tekintetében nincs félelem, inkább kíváncsiság. Nem tudja, hogy kik és mit akarnak tőle. Mert arra rájött, hogy többen vannak, amint bekerítették. A körülötte állókat mustrálja, majd nem érez mást, csak egy apró szúrást, s hirtelen magához öleli a sötétség.

Valami hangárszerű építményben tér magához. Fogalma sincs hol lehet pontosan és hogy mennyi idő telhetett el. Először ezek kiderítésére akar koncentrálni. A közelben rengeteg lényt lát. Észreveszi, hogy nem csak ő az, akit ide hoztak ilyen kedves módon. Egy csápos fejűt lát lassan közeledni, amint egy pillanatra találkozott tekintetük. Fénykardjáért nyúlna, de nem találja. Tudja, hogy valószínűleg anélkül is boldogulna egy darabig, de nagyobb biztonságban érezné magát fegyverével. Erről azonban le kell mondania. Helyzetét elemzi minden egyes ezredmásodpercben. Már azon elmélkedik, hogy melyik képességét alkalmazza először, amikor a férfi, aki eddig közeledett, megszólal.
Nem szólal meg. Csendben végighallgatja az alakot, közben alaposan megfigyeli a jelenlévők fegyverzetét és mérlegeli lehetséges képzettségi szintjüket. Bosszantja, hogy ilyen egyszerűen elkapták. Úgy véli sokkal óvatosabbnak kellett volna lennie, ehelyett egyszerűen az ölükbe futott. Ezért többször is korholja magát, de tekintetét már egy ideje le sem veszi a csáposról. Sokáig agyal azon, hogy megszólaljon-e. Nem tudja, hogy a férfi honnan szerezte az információit, de beletrafált. Valóban van némi nézeteltérése a Birodalommal, de ami jobban érdekli, hogy nővére is a birodalmiak sorába tartozik. Épp ezért kicsit aggódik is.
- Ha azt akarja, hogy tárgyaljak, adja vissza a fegyverem. Vagy ha kell, visszaveszem én... - mondja nyugodtan, szinte barátságosan mosolyogva.
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Derk Satur Pént. Jún. 08, 2012 11:40 am

A természetellenesen beállt alvás nehézségével ébredek, nincs semmi riadás vagy hirtelen eszmélés dologban pont ebből adódóan. De a nyomasztó kelést a számban lévő savanykás pállott íz sem dobja fel. Fáradt nyújtózással kezdenék, de a kezem nyújtásával együtt a szemem is kinyitom és meglátom a társaságot körülöttem, meg még két egyén körül. Egy pillanatra megáll a mozdulatom, majd egy hangyányival lassabban folytatom. Kiropogtatom a nyakamat és szép lassan megpróbálok felkelni. Az alapján és amennyi erőt fektettek az elfogásomba fontosabb vagyok annál minthogy csak úgy megöljenek egy kis testmozgásért. Figyelek is rá, hogy ne legyek fenyegető vagy túl gyors.
- Miért ez a rejtélyes stílus feeorin? - Kérdezem könnyed stílusban, mint bemutatkozás, majd kinyújtom a kezemet.
- Túlságosan ismertek ahhoz, hogy azt higgyétek ártanék nektek ha azonosak a céljaink. Szóval vagy túl hülyék vagytok vagy valami nagy van a háttérben amiről illene tudnunk. Remélem nem bánod ha én is tegezlek. - A fegyveremet valószínű nem kapom vissza máris a kijelentésemre, ha így történik a kezeim egyszerűen a zsebembe mélyednek. Sosem szerettem csak lógatni elegánsan és így még fenyegetőnek se vehetik, hiszen valószínű pont ők pakoltak ki nem is olyan régen.
Derk Satur
Derk Satur

Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Az Erő Szomb. Jún. 09, 2012 3:25 am

A férfi válaszol nektek:
-A felszerelésük, a hajó, és a fegyverek mind biztonságban vannak, és visszakapják őket. A kérdéses Moff pedig Aureen Kal.
Mondja, majd átad nektek egy datapadot, amin egy férfi képe van.

Titkos Űrkikötő Imperial_Moff

A nevet hallhattátok már. Híresen kegyetlen férfi, nem érdekli semmi, szektorában hajlamos a "járulékos kár" hatalmas mértékekre nőni. Rengeteg atrocitás köthető a személyéhez, neve hírhedt az egész galaxisban
-Ez a férfi több kárt okozott az embereknek mint a többi Moff együttesen. A feladat az ő eliminálása lenne
Kicsit vár, majd kérdez
-Nos, vállalják?
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by en'Lyali Szomb. Jún. 09, 2012 6:04 am

Kicsit megnyugszok, hogy a hajóm biztonságban van, és kicsit jobban tudok figyelni a fickóra.
"Szóval Arueen Kal"
Végigfut az agyamon, hogy mit is tudok róla. Eléggé kegyetlen a csóka, és már sokak halálát okozta eddig is.
- Az biztos.
Emelem fel jobb kezemet, hogy mutatóujjammal megvakarhassam a halántékomat. Gondolkozok kicsit az ajánlaton, mert hát eléggé zűrös lesz azt a fickót kinyírni. Elveszem a datapadot és jobban megnézem a fickó képét.
- Van már valami terv? Csak mert nincs már sok idő az ünnepségig. Terv nélkül meg öngyilkosság belevágni. Személy szerint én azt mondom, hogy a legjobb az lenne, ha egy kis elterelés is lenne benne. Akiket a birodalmiak majd üldözőbe vehetnek, viszont távolról kéne semlegesíteni a célpontot.
Kérdezek végül rá. Viszont ha mégis sikerül, megkapom a pénzt is, amiből fejleszteni tudnám a felszerelésemet.
en'Lyali
en'Lyali

Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Kyrena Szomb. Jún. 09, 2012 10:35 pm

Nem érinti kellemesen, mikor rájön, hogy nem hajlandók visszaadni a fegyverét. A fénykard számára fontos eszköz, főleg, hogy amit elvettek tőle, párja annak a fegyvernek, ami testvérénél van. A narancssárga fényért áhítozik, mi minden aktiváláskor előtör a markolatból. Ezt a fényt azonban még várnia kell, tudván, hogy még mindig nincs nála és ki tudja, hogy mikor kerül oda. A másik két férfinak teret hagy. Figyeli őket, egytől-egyig végigméri és elemzi a tapasztaltakat. Az egyik máris beleegyezett. Ezen meg sem lepődik, a hallottak alapján. A másik viszont úgy tűnik számára, hogy szintén szeretné magánál látni felszerelését. Ez kicsit szórakoztatja, ugyanakkor nem érti, hogy miért nem kaphatnák vissza. Vagyis most már kezdi érteni.
- Nem bízik bennünk... Azt akarja, hogy vállaljuk el a feladatot és higgyünk abban, hogy ki lehet iktatni azt a Moffot. Miből gondoljuk, hogy nem játszik össze velük? Hogy nem csak egy csapdába küld minket, amiért nagy mértékű jutalomban részesül? Követnek, elkábítanak, ide hoznak, elveszik a felszerelésünk és rá akarnak venni, hogy intézzük el Arueen Kal-t, a birodalmiak egyik legkegyetlenebb emberét. Megkérdezhetem, hogy mit ártott magának? - puhatolózik.
Nem igazán bízik ebben az egészben. Gyanakszik, bár nem tudja, hogy mire. Biztosan találtak volna alkalmasabb embereket a feladatra, legalábbis minden bizonnyal több embert... lényt. Mindezek ellenére vacillál. Nem tudja, hogy belevágjon-e. A kaland érdekli, vágyik a kihívásra, de tisztában van azzal, hogy ha valamikor is megsérül, azt Aleera is érezni fogja, bárhol legyen. Az viszont lehet, hogy nővérének igencsak nagy problémát jelentene...
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Derk Satur Vas. Jún. 10, 2012 9:06 am

Különösebb reakciót nem kapok a motoszkálásra. Valószínűleg kivárnak, majd csak akkor akarnak megállítani ha már a kör szélénél leszek vagy ilyesmi. Két sors társam úgy tűnik jól elüldögél a földön, ő dolguk. Én részemről szigorúan zsebben tartott kezekkel elindulok a madárkánk felé. A mondandójára meg kénytelen vagyok minden tudó mosolyt ereszteni. ~ Ha az olyan egyszerű lenne már az össze Moff halott lenne. Csak bemész és kinyírod, mi majd fedezünk... Még mindig ködösítenek, nem szeretnék elmondani, de most nem egyezik az akaratunk. ~ Rögtön válaszolnék is, de a vörös hajú lány kérdésére meg kell állnom, lassan fordulok vissza torzóból felé.
- Kislány nem hiszem, hogy olyan pozícióban lennél, hogy egy ilyen terv értelmet nyerjen, Aureen meg annyi polgárnak ártott amennyi lehetséges a posztjában ennyi idő alatt... - Kicsit elkalandoztam, hidegebb vérrel kéne kezelnem a helyzetet, a levegőt kifújva vissza is fordulok a csáposunk felé.
- Semmit nem tudok kis madárkám, és amíg így marad nem vállalok el semmit... - A becézgetését felhasználva helyettesítem a rejtélyes idegenünk nevét, miközben lassan tovább közeledem.
Derk Satur
Derk Satur

Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Az Erő Vas. Jún. 10, 2012 9:31 am

//Kyrena, Derk Satur, en'Lyali, Wegon Drenkol, Nareem Khral//

A férfi elmosolyodik a válaszaitokra.
-Valóban, nos akkor menjünk szépen sorjában. Ha el akartam volna adni magukat a Birodalomnak, nagyobb adag altatót kapnak, és sohasem ébrednek fel, vagy ami rosszabb, a Birodalom karmai közt. De jó, játszunk egyenlő lapokkal.
Ekkor odalép egy férfi, a Feeorin intésére és mindenkinek visszaadja a fegyverit, illetve egy távoli ajtóból, két férfi lép be. Wegon Drenkol, és Nareem Khral azok.
-Ők is magukkal tartanak, nem olyan rég egyeztettünk velük is a küldetésről. Terv pedig igenis van, és amint elfogadják az üzletet, el is mondom... ugye nem képzelik, hogy miután elmondom a merénylet pontos tervét, majd hagyom hogy elmenjenek... nem.
Itt kicsit már idegesebb, de válaszol még Derk-nek is.
-Mi mást szeretne tudni, "madárka"?
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by en'Lyali Vas. Jún. 10, 2012 9:48 am

A többiek is elkezdenek mesélni mellettem, bár ezekre sem figyelek túlzottan. Inkább maradok annál, hogy figyelem a környezetemet, ameddig oda nem jön egy fickó a fegyvereinkkel. Először a vibrokésemet veszem el amit megpörgetve kicsit a mutatóujjammal a levegőbe hajítok, és komótosan elveszem a két pisztolyomat is. Azokat visszahelyezem a tartójukba, majd a lefelé zuhanó kést elkapva azt is a tokjába csúsztatom. A legújabb szerzeményemet utolsónak veszem el. Megvizsgálom gyorsan, hogy minden rendben van-e aztán a hátamra veszem a puskát. Közben egy távoli ajtóból elindul befelé még két férfi akikről a csápos valami olyasmit magyaráz, hogy ők is velünk jönnek majd. Időközben összefonom a kezeimet a mellkasom előtt, és úgy hallgatom amit magyaráz.
- Felőlem. De majd még a hajómról is elhoznám azt ami kell.
Vonom meg a vállamat, miközben a két érkezőt kezdem el mérlegelni, "társaimmal" együtt. A vörös hajú nő okos kérdéseket tud feltenni. A fickó viszont túl nagypofájúnak tűnik nekem. Kicsit olyan érzésem van mintha a közeljövőben, még baj lenne vele.
- De most szögezzük le, hogy ha cserbenhagynak minket, és túlélem. Magukra ingyen is vadászni fogok.
Vetem oda a csápos fejűnek, semleges de határozott hangon.
- Na mondja azt a nagy tervet csápos.
en'Lyali
en'Lyali

Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Nareem Khral Vas. Jún. 10, 2012 9:55 am

Nareem a furcsa félig gép fickó mellett lépked, s közben azon tanakodik vajon mégis mi a fityfenéért vállalta ezt el. Az rendben hogy el kell vinni valami "csomagot" Coruscantra, ez tök oké, nem az első újta lesz. Na de hogy ez a csomag ilyen veszélyes legyen... Meg minek jön vele ez a gépember? Sehogy nem érti, amíg a hangárba nem lép és meg nem pillant egy szedett vedett kis csapatot ami két emberből -az egyik egy vörös hajú kis aranyosság, ezt egyből kiszúrta- meg egy Kel'dori. Remek, micsoda csapat... Na várjunk csak... Abból amit leszűrt eddig a küldetés mibenlétéből, nagyon nem tetszik neki ami itt készül. Úgy tűnik épp végszóra lépett be.
-Héhéhé, uraim...-torpan meg és emeli fel mindkét kezét.
-Nem éppen erről volt szó! Semmiféle merényletbe nem akarok belekeveredni, na meg egy csapatnyi jedivel sem akarok mutatkozni! Az egy dolog ha elkapnak megyek a Kesselre, de ha EZEKKEL kapnak el helyben lőnek agyon!-mondja kissé ingerülten-
-Na már ne vegye sértésnek kiscsillag.-kacsint Kyrre.
-Lényeg a lényeg, minden a pénz körül forog nem igaz? Minden attól függ mennyi az annyi. Mondjon egy árat, és ha nem tudunk megegyezni itt sem vagyok, tudni sem akarok az egészről.
Nareem Khral
Nareem Khral

Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Wegon Drenkol Vas. Jún. 10, 2012 10:07 am

Wegon mogorva hangulatban érkezik a hívásra. Oldalán két gránát a westar és a DL-44. A férfi mosolyogva lép be. Nem mond semmit csak hallgatja a többieket.
- A jedik nem zavarnak annyira. A gondom azzal van. - bök En'lyali-ra. - Már bocsi, de ha kiszúrják nekünk annyi. Alapból elkezdik átkutatni. Pláne ott ahol moffok járkálnak. Én kiszálltam. Nem untam meg az életem még ennyire. - jelenti ki a férfi és jelentőségteljesen teszi a kezét a westar markolatára. Közben pedig a környezetét figyeli. Továbbra is az ajtóban áll készen arra, hogy vetődjön vagy más módon mozduljon, ha valaki balhézni akarna. Már azt a helyet méregeti ahova a gránát menni fog. Nem örül a fejleményeknek. Egyenlőre nem lát semmit okot arra, hogy egy sokad osztályú bagázsban bízzon. Soha nem volt öngyilkos fajta. Bemenni a coruscantra megölni valakit elég öngyilkosan hangzik. Főleg ilyen csapattal. Azok után, hogy be sem engedik a nonhumánokat a bolygóra. Csak külön engedéllyel.

//Bocsin En nem neked szólt személyesen. Erő téged sem akarlak lassítani, de így néz ki a dolog.//
Wegon Drenkol
Wegon Drenkol

Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Kyrena Vas. Jún. 10, 2012 8:21 pm

Mielőtt bárki megszólalhatna, az egyik férfi megszólal. Kyr végig hallgatja, bár semmi kedve hozzá a megszólítás után. Képén nem látszik semmiféle érzelem. Teljesen higgadt, mint oly sokszor. Miután az alak befejezi mondandóját, még nem szólal meg. Nem akar máris magára haragítani mindenkit, de tudja, hogy ami késik, nem múlik.
- Szomorú lenne, ha egy jedi lovag nem lenne tisztában azzal, mennyit képes ártani Aureen Kal. Jól tudom mennyi kárt okozott már, amióta hatalomhoz jutott. Viszont te, kislány, jobban járnál, ha felhagynál ezzel a viselkedéssel. Ha így folytatod, nem csodálnám, ha mindenki ott hagyna a harc hevében. Gondolkozz azon, hogy hogyan viselkedsz leendő "társaiddal". - mondja teljesen higgadtan.
Mikor kezében érezheti ismét fegyverét, még mélyebbre süllyed a nyugalom tengerében. A fénykardot oldalára csatolja, így elrejti köpenye a kíváncsi szemek elől. Nem szokványos fegyverrel rendelkezik, nem szeretné, ha valaki sokáig mustrálná. A két közeledő alakot figyeli. Alaposan végigméri őket, figyelve mozdulataikat. Amint közelebb érnek, máris ellenkezni kezdenek. Kyrena csak sóhajt, majd elmosolyodik.
- Nem probléma, jól tudom mivel jár mások számára a jelenlétem... Ha pedig úgy adódik, biztosíthatom, hogy a közelében sem leszek. Viszont egy dolog még kérdéses... - fordul a csápos felé.
- Ha annyira nem bízik bennünk, hogy elmondja a tervet nagy vázlatokban, miért mondta, hogy merényletre akar bérelni minket? Gondolom előtte tesztelnie kellett volna, hogy egyáltalán képesek vagyunk-e az elvégzésére. Ha akarnánk, most is elmehetnénk, maguk elengednek, mi megyünk a birodalomhoz és szólunk, hogy halasszák el az egész rendezvényt, mert merénylet készülődik egy Moff ellen. Bár... a birodalmiakat nem valószínű, hogy érdekelné egy ember elvesztése. Bármikor állítanak a helyére egy másikat. - vállat von.
- Mindegy, ha már így alakult, benne vagyok... úgysincs jobb dolgom. - sóhajt, majd leül a földre és csendben marad egyelőre.
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Derk Satur Kedd Jún. 12, 2012 2:00 am

- Csak szeretném tisztázni, ha megérzem a sz@rt a levesben akkor nem is látnak többet... - Válaszolom gyorsan csáposkámnak, mikor visszakapom a fegyveremet, a tapintására már fel is ismerem, nem is nézek rá csak az övemre csatolom és tartom a szemkontaktust vele amíg be nem jelenti az újakat. Lassan oda emelem a tekintetemet, hogy a hang forrását is lássam. Az első épkézláb tagot aki kimondja. Az erőhasználó képességek elrejtése nem nehéz, ha nem függ tőlük az ember, de egy Kel Dor már nagyobb vizet zavarhat. Bár azért nem lőnek le miatta, kell egy terv arra is. De talán a mi kis lázadó bandánknak már erre is volt valami, mert ők tudnak mindent mindenről. De azt, hogy a vörös tényleg egy jedi még mindig nehéz elhinnem és csak remélem, hogy megjátssza, hogy sötét mint az éjszaka. A reményben nem is akarom vele tovább húzni ezt a beszélgetést, jól nem jöhet ki belőle, de azért egy mély levegővétel elkél miközben ráguvadnak a szemeim. Feltesz egy kérdést, majd... azt hiszem rám pirított mert válaszoltam és valamit tudhat, ha ő el fog tűnni a hajóról a rombolók között. De én ezzel nem foglalkozok, bízom az erőben, hogy most is velem lesz és elég hamar észreveszem, ha elvetél a terv.
- Dalolhatsz, benne vagyok... - Biztosítom még barátunkat, mikor visszafordulok felé, bár gyanítom, hogy a két tag még alkudozgatni akar, de hátha megsúgja nekem.
Derk Satur
Derk Satur

Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Az Erő Kedd Jún. 12, 2012 8:13 am

A szóváltásokat végighallgatja, majd utána ő is megszólal végre.
-Természetesen gondoltunk mindenre. Azaz én. Mindegy. Nareem Khral hajójának még nincs akkora híre a Galaxisban, ám a sebessége bámulatba ejtő. Nem volt nehéz módosítani a hajóról a Birodalom feljegyzéseit, így jelenleg Coruscanti barátaink úgy tudják, hogy Nareem az egyik fő beszállító cégnek dolgozik. A terv pedig a következő. A hajóba beszállnak, 20 veteránnal együtt...
Itt a háta mögé bök, ahol most láthatjátok a vegyes fajokból álló különítményt. Harcedzett katonáknak tűnnek.
-...majd a kapott Birodalmi kóddal azonosítják magukat. Gond nélkül át fognak menni az ellenőrzésen, ugyanis a papírok szerint Aureen Kal Moff számára szállítanak különleges luxuscikkeket, melyekkel az ünnepségek alatt akarja szórakoztatni magát. A birodalmiak a Moff által használt palota saját dokkjához irányítják a hajót. A beépített embereink elintézték, hogy a raktárak környékén ne legyenek őrök, így a zsoldosaink bevonulnak oda, és várnak arra, hogy szükség esetén beavatkozzanak.
Maguk pedig megkeresik a Moffot, és elintézik, és egyből elindulnak a hajó felé.
Ekkor a város több részén bombákat robbantunk, megzavarva a Birodalmiakat, így maguknak lesz lehetőségük elhúzni onnan.

Fejezi be az eligazítást a feeorin, majd várja, hogy van-e kérdés. MIkor Nareem az anyagiakról kérdez, ezt feleli:
-Ne aggódjon, tudjuk mivel jár maga számára ez a küldetés, így ennek megfelelően a dupláját kapja.
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Wegon Drenkol Kedd Jún. 12, 2012 9:40 am

Wegon hallgatja a tervet. A kezét leveszi a fegyveréről és továbbra is kedélyesen mosolyogva lép közelebb.
- Azt hiszem végre a megfelelő nyelvet beszéljük. - mondja a férfi. - Benne vagyok. Amire szükségünk lesz az akcióhoz. Rádiók, térképek az épületről. A moff időbeosztása, és esetlegesen egy B támadási pozíció. Esetleg valami esemény ahol nyílt terepen lesz. Bármi amit nem lehet védeni. Ha kell a hajóból is kilövöm és lelépünk mielőtt bárki bármit látna. Csak ismerni kell a lehetőségeket. Valamint a palota helyőrségének tagjai létszámuk. Fegyverzetük. Az egyéb a közvetlen környezetben lévő birodalmi erők. - sorolja a férfi azt ami hirtelen az eszébe jut. Ilyen dolgokat általában nem öt perc alatt terveznek meg. Mindent látni és tudni akar. Ha egyszer benne van a buliban akkor ténylegesen a részese akar lenni. Akkor át kell látnia a tervet, hogy gond esetén azonnal tudjon reagálni. Nem fog csak úgy beleugorni akármibe is.
Wegon Drenkol
Wegon Drenkol

Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Kyrena Szer. Jún. 13, 2012 7:28 am

A tervet hallgatja. Senki másra nem figyel, csak a csápfejűre. Igazából, jelen helyzetében nem érdeklik a többiek. A terv jónak tűnik elsőre. Nem is törődik vele jelenleg többet, mert más érzés foglalkoztatja. A moff említésére furcsa érzés keríti hatalmába mindannyiszor. Az irányát próbálja meghatározni. Okot keres, hogy mi miatt lehet, de a forrását nagyon távol érzi magától. Ebből csak egy dologra tud következtetni. Nagyot sóhajt a földön gubbasztva, köpenyébe rejtőzve.
~Aleenek köze van ehhez... Biztos vagyok benne.~ gondolja. Szeretne nővérével találkozni. Mindennél jobban, hogy megerősödjön benne a tudat, hogy testvére él és a tapasztalt érzelmek ellenére jól van. Ennek ellenére tart mindentől. A találkozásuk nem lenne kellemes. Minden bizonnyal össze kellene csapniuk. Nem hátrálhatna meg, mert azon nyomban árulással vádolhatnák Kyrt is és Aleerát is. Ezzel tökéletesen tisztában van. Ismét sóhajt, ezúttal még nagyobbat az előzőnél, majd inkább a terv átrágásával kezd foglalkozni.
- Mi van, ha az emberei kudarcot vallanak a raktárnál? Két csapatot kellene bejuttatni különböző irányból, kis időeltéréssel. Így ha az őröket nem tudták a behatolás előtt eltávolítani és lármát csap az első csapat, a másik osztag észrevétlenül be tudna jutni. De ez csak az én véleményem... - teszi hozzá.
Neki mindegy, hogy hogyan kell bemenni. Az Erőre bízza magát teljes mértékben. Ha az a sorsa, hogy ott meghaljon, ám legyen. Áll elébe. Viszont ha nem, akkor mindegy, hogy hogy megy be, életben fog maradni. Ezen nem tud változtatni és ezt a fajta tehetetlenséget el is fogadja teljes mértékben.
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Nareem Khral Szer. Jún. 13, 2012 7:52 am

-Hogy... a duplája...?-kérdi Nareem némileg bizonytalanul és meg is vakarja a halántékát, hogy most ő itt csak szívatva van, vagy mi a fene? 24 ezer birodalmi kreditről van szó, abból palotát vehetne a Zeltroson, nem hogy hajót vagy ilyesmit.
-Nos... ha tudja bizonyítani hogy megvan a pénz és meg is kapom, akkor részemről a gyászmenet. Beviszem és kihozom magukat, aztán mindenki megy a dolgára.-csapja össze vidáman a kezeit. 24 ezer kredit... Nem semmi kis összeg. Mindezen közben arra lesz figyelmes, hogy a kis vöröshajú aranyosság aki az imént még a fénykardjáért hisztizett, egy különösen eredeti ötlettel áll elő.
-Remek ötlet kiscsillag, majd a kedvedért kétszer fordulok, útközben meg beugrunk egy italra valahova ha unatkozni méltóztatna hölgyem...-Szarkazmus. Az egyetlen dolog ami segít megőrizni az ép elméd a féleszűek között. Ha nem vigyáz az ember lerántják a saját szintjükre és legyőzik a rutinjukkal. Hidegvér pajti. Minden olajozottan fog működni. Berepülsz, kirepülsz és 24 ezer kredit üti a markod és már ott se vagy. Aki meg lemarad, ottmarad hát mégis ki a frászt érdekelnének.
Nareem Khral
Nareem Khral

Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Derk Satur Szer. Jún. 13, 2012 8:27 am

Teljesen feladom a csapat egyengetésének dolgát. Túl keveset tudunk, de a két új alak tapasztaltnak tűnik. Megnyugtató a szőke után. Az meg anál is inkább, hogy milyen hidegvérrel tudják kezelni a dolgot. De ez a Nareem furcsa is lesz egyben. Amellett, hogy dupláját kapja még megváltoztatták a nyilvántartásban is az információkat a hajójáról. Vagy nagyon sokat ér az alak vagy csáposék minden téren biztosra mennek. Ne lehessen nekik nemet mondani, ez fontos pont egy tervezésben. De nálam nem voltak olyan alaposak, azt hiszem. Még mindig úgy gondolom, hogy ellépnék mellőlük ha gáz van, de nem lehet nemet mondani egy ilyen eseményre.
- Mi a hajód neve Nareem? - Minden igazán jó hajónak van egy neve ami a gazdájához köti és a névadás sok mindent lefest egy jellemről. Ha már elvállaltam ideje feltérképezni azt amit tudok. Társaimat, határaikat, tulajdonságaik, amit csak lehet.
Derk Satur
Derk Satur

Hozzászólások száma : 7
Csatlakozás ideje : 2012. May. 31.

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by en'Lyali Csüt. Jún. 14, 2012 6:05 am

Amikor a két érkező közül az egyik elkezd magyarázni, hogy csak velem van baja, megértem, hogy miért. Már bennem is felmerült ez a probléma, de a csápos válaszát hallva, nem látom értelmét válaszolni a fickónak. Amikor a szállítónk problémázik, és meghallom, hogy a dupláját kapja, csak szemeimet kezdem el forgatni szemüvegem takarásában. Nincs azzal különösebb gondom, hogy kétszer annyit kap mint én, vagy, hogy problémázik még előtte. Inkább reflex szerű ez a cselekedet. Továbbra is mellkasom előtt összefont karokkal figyelem a társaságot. Az az ember férfi aki nemrég érkezett láthatóan érti a dolgát mert jó kéréseket intéz a polipfejű felé. Amikor a hölgyike nem messze tőlem, a földön üldögélve, mond egy ötletet a tervvel kapcsolatban, áthelyezem súlypontomat a másik lábamra és leeresztem a kezeimet. Kissé megmozgatom a vállaimat, és úgy figyelek tovább. Eddigi észrevételeim szerint, van egy jól megfizetett csempészünk, egy tapasztalt katonánk, egy jedilovagunk, és egy szintén erőhasználó, de lojalitás terén labilis emberünk. Ha legalább különböző fajokba tartoznának, tényleg egy igen csak változatos csapatot kapnánk.
en'Lyali
en'Lyali

Hozzászólások száma : 24
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Az Erő Vas. Jún. 17, 2012 6:25 am

A férfi kissé idegesen válaszol:
-B terv nincs, ha az emberek, vagy maguk kudarcot vallanak, a jelenlévő birodalmi egységek száma miatt képtelenek vagyunk tenni bármit is, és menekülésre kell fogni a dolgot. Több embert nem csempészhetünk be, ugyanis Nareem hajója nem képes többet elcipelni, másik hajó kikódolására nincs idő, mellesleg több ember már felhívná a Birodalmiak figyelmét.
A tervrajz, és az egyéb adatok egy protokol droid fogja biztosítani, ami eligazítást nyújt majd a hajón a részletekről.

Végül Nareem-hez fordul:
-Úgy gondolja ha nem lenne ennyi pénzünk, fel tudnánk fogadni ennyi zsoldost, vagy ilyen járműparkkal rendelkezhetnénk?
Mutat hátra a hangárba, ahol több vadász, szállítóhajó, és több tucat katona sorjázik. Majd folytatja.
-Megvan a pénz. Nyugodjon meg, a küldetés után megkapják, a második felét, az első fele pedig ittvan.
És szétoszt mindenkinek kreditkártyákat. Kis egyszerű eszközök ezek, melyekről leolvasható a rajtalévő összeg.


//bocsi kicsit inaktív voltam. elnézést mindenkitől//
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Wegon Drenkol Vas. Jún. 17, 2012 7:39 am

A férfi figyeli a társait aztán végighallgatja a választ. Kifejezetten elégedetlen ezzel. A nő mondatát nem is értékeli. A viselkedésük minősíthetetlen. Mogorván pillant a nőre. Azután a megbízóra néz elég komoly ellenszenvet vált ki belőle ez a viselkedés.
- Ha azt akarja mondani, hogy azonnal indulunk akkor nem vagyok bent a buliban. Ismernem kell a terepet ezt nem lehet a hajón pár óra alatt megtanulni. Egy ilyen akcióra több napos felkészülés kell. Öngyilkos és esélytelen küldetésekre nem vállalkozom. - mondja és közben kezét ismét a fegyverére teszi. Elkezd gondolkodni, hogy vajon túlélhet-e nyílt összecsapást. A bal kezét egy gránátra illeszti. Szemeivel a legközelebbi testőröket figyeli.
Wegon Drenkol
Wegon Drenkol

Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Nareem Khral Hétf. Jún. 18, 2012 10:17 am

Nareem nem nagyon figyel oda, miután biztosították a 24 ezer Birodalmi Kredit kiutalásáról, lelki szemei előtt zeltron prostituáltak egész hada jelenik meg, Kesseli fűszer halmokban és mindezen deviáns tobzódás közepette ő maga: a csempészek gyöngye, a légy mely a Birodalom ujjai között újra és újra átröppen, saját játszmájában legyőzhetetlen, Pilóták Királya...

Indokolatlan méreteket öltő önajnározásából az egyik fura jedi-szerű fickó zökkenti ki aki megszólítja, erre felkapja a fejét.
-Ööhh... He?-kérdi némi intellektuális beütéssel, aztán esik le neki hogy hajójának neve után érdeklődtek. Bár nem szokták elárulni, Nareemnak végülis semmiféle hátránya nem származhat belőle, elvégre nincs másik hajó ami a nyomába érhetne, így hát válaszol a pasasnak:
-Alynah.
Tömör és lényegre törő válasz, azonban figyelmét nem kerüli el a furcsa gépfazon aki mellette magyaráz és úgy eddigi teljesítménye a nulla köról tendál, de ami Nareemet valóban bosszantja hogy még nála is többet képes hisztizni mielőtt válaszolna. A csempész megvetően kiköp oldalra, kalapját megemeli míg végigtúr a haján, majd rezignáltan így szól:
-Ne kapkodj a fegyverekhez papi.-azzal ő is két pisztolya markolatára helyezi kezeit. Nem támadóan, éppen csak mint akinek nem volt jobb hely kezei elhelyezésére, csak lazán. Ellenben óvatosan hátrálni kezd amikor a gránátot is kiszúrja. Mert kiszúrja. Mert ő ennyire jó. Semmi nem kerüli el a figyelmét, már amikor nincs belőve valami komolyabb cuccossal de az igen ritka volt az utóbbi időben.
-Egyébként is mi szükségünk van erre a bádogemberre?-kérdi a "Főnök"-öt.
-Nehogymár ez a muki olyat tudjon amit mi nem, hát mindjárt szétmarja a rozsda épphogy csak nem nyikorog...
Nareem Khral
Nareem Khral

Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Az Erő Szer. Jún. 20, 2012 9:03 pm

//Amíg a többiek nem írnak, ti szabad körökben beszélgethettek,ha van kedvetek//
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Titkos Űrkikötő Empty Re: Titkos Űrkikötő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.