SWFreeFall
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coruscant; Űr

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Coruscant; Űr - Page 2 Empty Re: Coruscant; Űr

Témanyitás by Kyrena Hétf. Aug. 06, 2012 9:58 am

Kyrena inkább nem törődik a pilóta megjegyzéseivel. Elvégre nagy valószínűséggel igaza van. Valamelyikük bizonyára idő előtt fűbe harap. Vagy elválnak útjaik és megint oda az esélye annak, hogy bárki is nagy benyomást tegyen a másikra. Ezt nem is nagyon bánja, a lényeg, hogy legalább ne szúrják hátba egymást. Olyan szintű ismeretség bőven elég. Figyelmét inkább Wegonnak szenteli. Alaposan megfigyeli az útvonalat és akkor már látja, hogy mit kell tenniük. Szűk folyosók, amik igazából mindkét fél számára nehézséget okoznak. Főleg a karddal harcolók számára. A lehetőségeket latolgatja, miközben hallgatja a férfit. Az élő pajzs ötlete nemigen tetszik neki, de vitatkozni nemigen tudna és akarna. Ha ő nem játssza a szerepét, sokan meghalhatnak.
- Elég vagyok így, vagy fessek magamra céltáblát? - fintorodik el végül, majd bólint.
Már épp azon van, hogy vissza megy a nemrégiben ott hagyott sarokba, mire kérdést kap. Hirtelen nem tudja mire vélni. Furcsállja az egészet, pedig tudja, hogy számíthatott volna ilyesmire. A férfit azonnal félre húzza, majd gondolkozni kezd, hogy mit is mondhatna. Érzi a testvérét, ami sok jót nem sejtet. De ezt mégsem mondhatja el neki.
- Fel kell készülnünk jedik támadására is. Nagy ünnepség, a célpont pedig fontos ember. Biztosan őrzik. Lehet, hogy többen is, viszont... Bármi adódjon. Ha jedivel találkozunk, azt bízza rám. Akkor vezesse tovább az embereket, de sose felejtse el, hogy többen is lehetnek. - sóhajt.
- A raktárat is biztosan nagyon őrzik. Elvégre az sok mindenki számára tökéletes behatolási pont lenne. A moffot pedig nem sokan szívlelik. Ezért előfordulhat, hogy mások is meg akarják ölni ezen a jeles napon.
~Nem is beszélve arról, hogy Aleera érzi a jelenlétem. Ebben biztos vagyok.~ gondolja. Ez nyomasztja leginkább. Ez ellen kellene tennie, de most kezd összeállni egy terv. Ő pedig most kezdené szétrombolni az eddigieket.
- Nekem külön kell bemennem! - szólal meg végül nehezen, közben nézi a tervrajzot.
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Coruscant; Űr - Page 2 Empty Re: Coruscant; Űr

Témanyitás by Nareem Khral Hétf. Aug. 06, 2012 11:22 am

Amíg a kód ellenőrzése folyik, Nareem fél füllel hallgatja a történéseket. Úgy néz ki a kisvörösnek egész más elképzelése van arról, hogy az akció hogyan fog végbemenni, mint a vasembernek. Az legalább képzett katonának tűnik. Aztán a kis jedi hölgy kijelenti, hogy egyedül kell mennie ami Nareem számára fölöttébb gyanússá válik.
Aztán mi ennek az oka tündérke? Miért akarsz mindenáron egyeüdl menni?-nem néz rá kérdés közben, csak a körmeit piszkálja.
-Nem mintha érdekelne mit csináltok odabent, de ha a hajóm vagy az én épségem veszélybe kerül én megpattanok innen. Aki lemarad ott marad, és nem fogok díszköröket tenni hogy felvehesselek. A másik nagyon szerencsés dolog hogy abba a nyomorult palotába egy út vezet be, és egy ki ha űrhajóval van az ember. Nem igen van lehetőség rá, hogy máshol tegyelek ki, tudod ez elég ellenőrzött terület...
Nareem Khral
Nareem Khral

Hozzászólások száma : 26
Csatlakozás ideje : 2012. Jun. 10.

Vissza az elejére Go down

Coruscant; Űr - Page 2 Empty Re: Coruscant; Űr

Témanyitás by Wegon Drenkol Kedd Aug. 07, 2012 1:03 am

Wegon figyeli Kyrenat. A választott folyosók egyszerűek a lány, ha laposan figyel rájöhet, hogy annyira nem keskenyek, hogy őt komolyabban akadályozzák a védekezésben, de megkerülni sem nagyon lehetne a jedit. A nő szavaira a férfi arca elkomorodik. Jedik ennek rohadtul nem örül. Az utolsó mondatnak pláne nem. Arcán nem látszik, de az erőérzékenyek megérezhetik a dühét. Kyrena füléhez hajol.
- Kislány ugye ez csak egy rossz vicc. Tudom, hogyan lehet elbánni egy Jedivel, de azt nem miért kell neked külön jönni. Mit titkolsz? - suttogja aztán néz a nő szemeibe. A saját szemei nagyon nagyon halottnak tűnnek. A férfit láthatóan az sem érdekli, ha itt és most kéne lelőni a nőt. Megvárja a választ aztán a pilótához fordul.
- A pajzsok mit bírnak ki? Milyen fegyverzet áll a rendelkezésükre? Ha a hangrban várnak ránk ott neked kell intézkedned. A hajót harckocsiként kell használnunk. Valamint kérdés, hogy van, e valami kisebb nyílás ahonnan tüzelhetek ezzel a kicsikével? - kérdezi a férfi miközben a ládából előveszi a hatalmas puskáját. A férfi ellenőrzi a távcső kalibrálását, de a fegyvert még nem aktiválja. Ez a puska valószínűleg tenne kárt a hajóban. Várja a válaszokat és közben azon gondolkodik, hogy mit is fog kilőni a puskájával.
Wegon Drenkol
Wegon Drenkol

Hozzászólások száma : 48
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

Vissza az elejére Go down

Coruscant; Űr - Page 2 Empty Re: Coruscant; Űr

Témanyitás by Kyrena Kedd Aug. 07, 2012 1:12 am

Érzi a dühöt, ami áramlik a mellette levőből. A kérdésekre számított. A válasza is megvan, csak el kell kezdenie. Egészen egyszerű kis dologról van szó. Ennek semmi köze ahhoz, hogy érzik egymást a testvérével. Vagy ahhoz, hogy a náluk lévő fénykardok is érzik egymást, elvégre összetartoznak valamilyen szinten.
- Mert jedi vagyok. - kezdi suttogva Wegonnak.
- Ha tényleg van ott bent másik jedi, akkor érezni fognak. Érezzük az erőt és tudjuk követni, így megtaláljuk egymást. Ha rám találnak és elvonom a figyelmüket, nagyobb lehet az esély. Ha magukkal megyek, nagyobb veszélyben vannak. De... - sóhajt.
- Van egy másik lehetőség. Én hagyom el elsőként a hajót. Úgy teszek, mintha leszöknék róla. Maguk várni fognak néhány percet, csak utána jönnek. Ha rám támadnak, tudni fogják, hogy hova lőjenek. - mondja színtelen hangon, majd köpenyébe burkolódzva visszamegy a sötét sarokba és felkészül a várható összecsapásra. ~Alee, remélem, hogy találkozunk... Csak ne így kellene.~
Kyrena
Kyrena

Hozzászólások száma : 65
Csatlakozás ideje : 2012. May. 29.

http://vampire-world.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Coruscant; Űr - Page 2 Empty Re: Coruscant; Űr

Témanyitás by Az Erő Kedd Aug. 07, 2012 2:34 am

Pár perc elteltével a vámosok visszaszólnak a rádióba, jóval tisztelettudóbb hangon.
-Elnézést uram, nem tudtuk, hogy ilyen fontos szállítmánya van, bocsánatát kérem, hogy zavartuk. Tovább mehetnek.
Ezzel az út szabaddá válik a bolygóra, így könnyedén el tudtok indulni. Pár perc alatt odarepülhettek a palota környékére, ahol biztonságban le tudtok szállni. Egy alak integet nektek.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com/t52p45-aureen-kal-palotaja#454
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Coruscant; Űr - Page 2 Empty Re: Coruscant; Űr

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.