SWFreeFall
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Újjászületés!

Go down

Újjászületés! Empty Újjászületés!

Témanyitás by Az Erő Szomb. Júl. 28, 2012 8:04 am

Nos, ha már el kell kezdeni valahol, akkor egy bocsánatkéréssel tartozom amiért kihalt az oldal. Mondhatnám, hogy magánélet, vagy akármi, de az igazság az, hogy lusta voltam mint a fene, és Architecht-nek sem volt kedve tovább csinálni ezt azt egészet.
Szóval, amint tapasztaltátok az oldal egyik napról a másikra megszűnt funkcionálni, egyszerűen nem jártam többet fel. Ahogy teltek a hetek, egyre jobban hiányzott azonban maga a világ, és néhányotok megkeresett, lenne-e kedvem csinálni tovább, mert nagyon szerettétek az egészet.
Nos el nem tudjátok képzelni, mennyire jól esett a puszta tény, hogy valami amit én alkottam, hiányzik az embereknek, így egy hétvége gondolkozás után megkerestem Sleepwalkert, hogy lenne-e kedve csinálni velem tovább.
Mint azt látjátok, igent mondott, így hamarosan nekiláttunk a munkának, befejeztünk sok mindent amit eddig is be kellett volna, kirészleteztünk bizonyos dolgokat, másokat megváltoztattunk, szóval lassan minden kész lesz amit akartunk, és újra megnyitjuk a játék "kapuit".

Szóval, üdvözlök mindenkit az újjászületett SWFreefall fórumán, és gyorsan kapva az alkalmon a "rendkívüli" helyzetre való szabályokat szeretném ismertetni.
MINDEN RÉGI KARAKTERT újra lehet írni, mármint ami a képzettségek, felszereléseket illeti. Nem kötelező, de erősen ajánlott ( Wink ) Leginkább itt az Erőhasználókra gondolok, az ő rendszerük igen sokat változott, (drágult) így akik úgy döntenek, hogy újraírják az Erőhasználóikat, kapnak egyszeri +3 pontot! Akik nem írják újra, azoknak a képességeik az új rendszerhez lesz igazítva, így előfordulhat, hogy gyengülnek.
Ez nem vonatkozik az esetleges új karakterekre, nekik az új rendszerben kell megírni a karit.

Nos nagyjából ennyi lenne, az Erő legyen veletek, és jó játékot!
Az Erő
Az Erő
Admin

Hozzászólások száma : 268
Csatlakozás ideje : 2012. May. 27.

https://swfrpgfreefall.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.